<
Filter in effect:

[fs:118]
Lubomír Vlk [fs:118]
 (anyone)Jak je možné, že jsem zde dosud neodložil žádné slovo? A přitom si na tuto fotografiku často vzpomenu. Nevím jak to teď popsat, ale pro mne patří mezi zásadní, možná snad až referenční. Budí jakousi nostalgii po časech minulých a zároveň vzbuzuje cosi jako přednostalgii před budoucností, která možná nebude. Cosi jako vizitka let novopadesátých, která nepřijdou.Himbajs, to teda, plantážník, kouká... 8)OR: Slovo „lepší“ (nebo „horší“) bych zde nepoužil. Jako vhodnější se mi jeví použít výraz „efektnější“ nebo „atraktivnější“.

Jak jsem se již zmínil dříve, preferoval bych fotky pořízené pomocí přirozeněji zobrazujícího objektivu, ale pokud budeš raději vystavovat snímky ze superširokáče, nepohrdnu ani jimi. Je mi jasné, že máš (a budeš mít) nejen z cest kupu skvělých fotek, a tak nedělej skrblíka a vystavuj zde směle a velkoryse další, další a další. Určitě tím uděláš radost nejen mně...Fotky pořízené pomocí extrémně širokoúhlého objektivu jsem si nikdy neoblíbil, ale nemám v úmyslu zde příliš brblat, protože toto exotické foto je (i přes výhradu k příliš efektní deformaci obrazu) zajímavým skupinovým portrétem. Těším se na další fotky nejen z cest, obzvlášť pokud budou pořízeny objektivem s přirozenějším charakterem zobrazení...Tato kouzelná portrétní fotografie šelmy psovité v jejím přirozeném prostředí mne příjemně potěšila. Těším se na další...Na fotografie hezké krajiny vždy rád pocivím... :)"... a lítat můžu!"
Paráda! :)Jonathane Livingstone Racku Tome, buď zdráv!

pes: ta fotka je dobrá, protože má příběh. Silný příběh...

pes2: ano, je třeba již nezanedbávat životosprávu - vínko se má konzumovat svědomitě, pečlivě, řádně a pravidelně... :)Copak vachrlaté. Horší je, že dřevěné klubovny bývají hořlavé. Rychlé šípy by mohly vyprávět...Tomáši, s trochou debatně-pošťuchovatelské velkorysosti lze možná souhlasit s tebou použitým výrazem „klišé“. Protože nyní (v druhém desetiletí prvního století třetího milénia), kdy je zřejmé, že vše již bylo milionkrát dávno vyfoceno, je klišé snad už jakákoliv fotka čehokoliv v jakékoliv situaci. Ale proč si zde použil slovo patos? Civěl jsem teď do slovníku netuzemských slov, a patos (vzrušený stav, prudké hnutí mysli, vzletný způsob projevu) mi jako charakteristika této fotografie vůbec nesedí. A příliš mi neposedává ani výraz „sentimentální“, který prý znamená cosi jako „přecitlivělý“ apod. S trochou humrové nadsázky bych si dovolil použít spíše slovo „nostalgie“, pokud přistoupíme na hru, že snímek byl pořízen v panem klubovým Profesorem odkazovaném roce 1982. Teda mne to předtím nenapadlo, ale ono toto foto opravdu evokuje atmosféru začátku osmdesátých let...Pištův komentář způsobil malou vlčí závrať. Včera mne vůbec nenapadlo, že je to foceno v úhlavním městě na Nadnárodní třídě. O konkrétním místě jsem se vůbec nezadumával. Název jsem jen letmo přejel snad s pocitem, že jede o jakési ženské jméno. A pokud bych se nad místem přece jen býval včera zadumal, možná bych hádal, že fotografie byla pořízena třeba v Teplicích, Postoloprtech nebo Vejprtech.

Skutečnost, že to bylo exponováno na Nadnárodní třídě, mi trochu kazí celkový dojem z fotky. Ale to nevadí. Pokouším se od konkrétního místa odpoutat. Fotka je to zvláštní. Jakoby nic, ale pro mne má přesto zajímavou atmosféru. S tou paní postávající u odpadkového koše, respektive u odlévané odpadkové vázy.

Také dnes jsem rád, že se zde zjevila.Zajímavá fotka. Jsem rád, že se zde objevila.Předběžné výsledky testu jsou uspokojivé. Naznačují, že fstop sdílí slušní lidé. Nastražená stokoruna zde leží už devatenáctý den a zatím ji nikdo neukradl.

A také je chvalitebné, že tu stokorunu nikdo nevzal jako úplatek za příznivý komentář.Tato fotografie je úžasná. Vysloveně senzační. Jedna z nejlepších na fstopu za hodně dlouhou dobu.

Jak je možné, že se zde vytrousilo tak málo komentářů?

pes: ale proč „iba kvoli vlkovi“? Vždyť takovouto mimořádně zdařilou fotku přece musí ocenit řada dalších zevlerů.

Svatební fotografie sice nijak zvlášť nevyhledávám, ale takto skvělou „dynamickou“ fotkou, exponovanou v pravém okamžiku, se rád, s respektem a obdivem opakovaně pokochám...Ha! Rychlé šípy mají novou klubovnu!

Ale ten Šlapohyb je nějaký divný. Že by Rychlé šípy po osmdesáti letech už poněkud zpohodlněli?

pes: hezké světlo...paráda!

pes: „Nevidel som tu žiadnu svadobnú ...“ ... což neznamená, že tu nejsou:

http://www.fstop.cz/e/rytir/jana-a-tomas/

http://www.fstop.cz/e/rytir/dita-a-marek/Martine, není třeba prosit, je třeba začít. Ke kompozici a soudnosti už zde máš nastraženy iniciační poznámky, teď je odpověď na tobě.

pes: to není psina!Nikdo nic nepíše. Asi jsou už všichni otrávení... =oO


fstop-3.6.7/eloise-2.4.15
Comments, page 1/161

<
Page