<
Filter in effect:

[fs:210]
Richard Procházka [fs:210]
 (anyone)fantastická fotka!
tiše závidím...
(tu bych si potřeboval vyfotit sám do své letadlové série.)ta fotka je skvělá... a kdyby byla ve čtverci jako v náhledu... hmmmm...lustr jako objekt sám o sobě je skvělej a dobře použitelnej, vysvětlím jen proč se mi nelíbí v tomto záběru:
- odvádí pozornost k sobě, ale na sobě ji neudrží
- není na střed, ač vše ostatní jo
- bez něj je ta fotka čistá a úplně mi stačí "rozhovor" mezi těhotnou ženou na židli a ženskou s dítětem v obraze...
To vše je samosebou přísně subjektivní :)první dvě nejvíc, třetí nakonec taky po delším váhání, ismu škodí, jak je šedivejOto, ta první je skvělá
další fajn, ale první skvělámoc parádní série, jednoduchá, přímá, skvělá
zejména: eked, skoa, paso, ideg a felopěkná, lustr mi přijde už navíc - prosté uříznutí z toho dělá úplně jinou fotku, která se mi moc líbíican a nlet mi utkvěly momentem, seuk barevně, lucu celkově
jinak jsem to rád viděljako vlk a tsz (minus druhou poznámku teda ;)
líbí se mi to jak to jemoc hezká fotka

jediná věc mi nesedí - formát - vidím to ve čtverci nebo na výšku, myslím, že by to ještě podtrhlo celkový dojemmartine, napíšu to všechno sem, ta předchozí fotka nic, tahle mi přijde příjemná, ale balancuje mi na hraně jestli vykročit z toho albumu nebo v něm zůstat a jednoznačně kralovat...no jo, plot :)) jasný je pak, proč to je jak to je. Takže pro mě docela jo.jardo, ta je moc pěkná!
mám takový fotky hrozně rád.
je malinko škoda toho doteku hlavy, ale vypořádal jsem se s tím - dovedu si představit, že by čouhala nad bariéru, ale už si pak zas nedovedu představit jestli by to ještě bylo ono :)) ty plochy jak jsou naskládaný, s paní jako významným detailem a krávou jako třešínkou na dortu, mají pro mě hodně do sebe...jj, "zvětšování" fotky ve skeneru začne brzo bejt sólo disciplína :))si mi to vzal z klávesnice, pařezůj... :)


fstop-3.6.7/eloise-2.4.13
Comments, page 1/24

<
Page