<
Filter in effect:

[fs:216]
Jakub Schenker [fs:216]
 (anyone)Se v těch odborných výrazech nevyznám, furt ti něco točili, pak tě doktorka posílá na kastraci, ale to důležité se člověk neznalý z toho nedozví. Takže bude to holka nebo kluk?sem uvažoval, jestli to není chcíplej Shaun the sheep.Na první pohled se mi to hodně líbilo, po dalším shlédnutí bych to celé posunul malinko doleva a dolů asi, nějak mě ta kompozice takto mírně... (ale teda posunul bych to jen teoreticky samozřejmě, protože bych to vlastně vůbec nevyfotil - ne že bych nechtěl, občas to zkouším, ale nikdy mi z toho ni nevyleze).Tak kdo je ještě z Bohunic? :)
Kurnik občas chodím kolem a nikdy jsem to "neviděl" (areu).

Jinak jako fakt dobrý.Bohužel souhlas s Tomem. Tu první bych ještě s přivřeným okem pochopil (pochopil ovšem nerovná se prezentoval), ta druhá je vysloveně zlo.Mně se tady teda líbí forma, ale nejsem si jist, jestli mě zajímá i samotný obsah.

Nicméně se mně (u více tvých fotek) vkrádá do mysli úvaha, jestli bych byl schopen dosáhnout "podobného" výsledku svou cestou (sken negativu -> photoshop). Sice mám photoshop skills myslím na celkem solidní úrovni, ale nic takového mně z něj neleze. A já nevím, zda-li je to kvůli tomu, že ty skills přecijen dostatečně vysoké nejsou, nebo tím, že sice vím jak, ale nevím přesně, co vlastně v tom photoshopu chci, nebo to prostě nejde...http://vimeo.com/25883676
čas 10:00, přesněji 10:10 (je to Rimmer s Krytonem, ne s Kocourem) :)Ianus nedávno někde psal, že si připadal jak na photopostu... teď si tak připadám já...

(nekomentovat komenty, ok)

Red Dwarf bonus: jeptiška vzadu se určitě pohybuje jako hodná alter ega Kocoura a Rimmera v díle Andělé a démoni...jaklože je to výborný jsem chtěl napsat :)Černoch na plantáži cukrové třtiny.
Proč té krve tolik teče do kubánské hlíny.Je za něčím schovaná, nebo ti nečekaně skončil film?
Nějak to na mě působí vysloveně nepříjemně, jak kompozičně, tak tím ořezem obličeje.Suxi je peklo! Písečný červ a elektrickej pes!Ženská opravující kontejner! Paráda. :)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/13

<
Page