Filter in effect:

(anyone) 
[fs:240]
Ondřej Hruška [fs:240]Vypadá to jako dokument rituálu černokněžníka přestrojeného za bezdomovce (z důvodu utajení není přestrojený černokněžník v záběru).

pes: pane klubový Profesore Ianusi, děkuji za cenný nález.mně se ty fotky moc nelíbí
na druhou stranu - ten "příběh" je tak divnej, že mě to nějak zaujalo
nicméně (víceméně by mohl být opak toho slova, pane Vlku) určitě to není můj oblíbený šálek týýpůsobí to na mě, že se to má tvářit strašně contemporary, ale vyvolává to ve mně pocit, že je to spíš postmoderna na druhou.
manýra, co má vyvolat úžas z nepochopení.
iluze, co má přinášet dojem, že něco opravdu sděluje.
pocit viny pro diváky, že skutečně nechápou. a ani nemohou.
rozhodně mě to ale nezneklidňuje. štve mě spíš to, že se na to musím koukat zrovna tady...ježiš, to je taková nuda nuda nuda!
hrneček jsem si fotila před osmi lety. ale ani v souboru to nestojí za nic.
jo, pravda... co už fotit, když údajně je všecko vyfocený (...to by to pak člověk moh' rovnou zabalit, pač všecko už bylo dávno odžitý).zajímavý, jak různý reakce to může vyvolat.

mě to například stále zajímá.i kdyz, stejne dobre by se to dalo prohlasit za manifest soucasny fotograficky rezignace, protoze prece koho-jeste-vubec-neco-zajima.

lepsi snad uz ani ten nazor nemit ;)[fs:102] slabé, není z toho nic cítit.uz ani tohle nepusobi sveze.
naposledy tady tenhle smer zrecykloval fleischmann nekdy pred 5 lety, a to to tenkrat jeste aspon palil seriozne na stredoformat a daval si s tim praci -- clovek koukal na vysledek a rikal si "hmm, treba tady tohle je vlastne docela unikatni zaber."

http://www.fstop.cz/e/fleischmann/untitled/

tady tupe ziram pred sebe, line roluju nahoru a dolu, nenapada me nic nez "bull."pro mě je to příjemně sterilní, bral bych to na zeď.[fs:102] minimálně zajímavé a nevadí mi se na to koukat (oproti těm rybám, k těm mám fakt odpor). :)) mít to na zdi, tak mi jebne (z těch ryb taky).bych chtel videt realizaci. aspon odfocenou. musi to bejt celkem husty na naky velky plose. tady je to takovy, ehm, vo hovne.jsme hravé, jsme veselé, zavolej nám do klubu. :) Dáš mi číslo?Keby mi to dal niekto na stenu, asi by som mu pekne vynadala .-)
Ale páči sa mi, ako sa s tým hráš a aké motívy hľadáš. Rada si pozriem ďalšie. Dobrá práca.mě by fakt zajímalo vyfotit to u někoho, kdo to koupí a vytapetuje si...

nejlepší efekt je, když se to rozpohybuje, to je dobrej sajkdelikhmm
(samozrejme ta multiplikace je zajimava, ja sem si na to koupil krasohled)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 3/64

Page