<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:163]
Jakub Wyderka [fs:163]Asi máš pravdu. Je to o něčem jiném, ty dva přístupy. Na druhou stranu, neznáš mého syna. Je absolutně zaujatý aktuální vteřinou života. Nikdy ho moc nezajímá se vracet k něčemu zpět. Tzn. když si něco fotí, tak ti řekne, co si chce vyfotit, vyfotí si to, koukne se na to, udělá mu to radost, že si vyfotil, co chtěl, a jde od toho. Zpětnou zprávu o tom, kterou fotku tam nechce, považuju za úspěch, protože zpravidla takové dotazy zamázne odpovědí, líbí se mi všechny, nelíbí se žádná. Protože zrovna žije něčím jiným, důležitějším... :-) Jeho svět funguje dost jinak než náš. :-)njn, ale to už není autentická zpráva.

rozdíl je v tom, že on to nevymyslel (jako svůj příběh/zprávu/pohádku),
pouze teď komentuje, že příběh, který jsi vymyslel ty, se mu celkem - až na nějaké drobnosti - líbí, a to není totéž.
Jde o kvalitativně úplně jinou situaci!
Mě by zajímal _ten jeho příběh_, nikoliv _tvůj příběh o něm_.

Takto se mi spíš vkrádá pocit, že jsi vybral a sestavil fotky, kterými jsi ty sám něco chtěl říct (nebo si ověřit nebo se v něčem utvrdit), to se mi ale v metodice přístupu jeví jako dost nešťastné.IG: fotky jsem vybíral já, když jsem teď procházel set se synem, jak se mu to líbí, tak jenom u odpadkového koše a pokaděné plíny řekl, že ty tam mít nechce, že se mu nelíbí... tak tolik zpráva od nějak pro tebe (a pro mě). :-)Komentům rozumím, díky za ně. Ale nevidím to tak zle. :-)
Samozřejmě to celé vnímám s menším odstupem než ostatní, toho jsem si vědom, přesto... je to takový malý lakmusový papírek, který neukázal přesně to, co jsem čekal, ale něco mi řekl. Díky.páči sa mi, ako je to poskladané
veselý začiatok pohľadom do zeme a do vzduchu,
zorietovanie sa vo svete
zoznámenie sa s rozprávačom
fotka hovna v plienke ako zápletka
"magické miesto" pod lampou, ku ktorému sa vracia
medzi tým pohľady na autorov spoločenský život, celkom zblízka
a celé je to poprepletané zátišiami, z ktorých je cítiť fascináciu banalitou

mám z toho radosťkubo, tos moh' svy pocity napsat do boardu, ten set nevyzniva ani hrave, ani vtipne, ani jako pribeh, ani nijak jinak. je to fakt jen nahodila sbirka syrovejch snapshotu malyho kluka, na ktery nejde nic vyzkoumat.Aha, koukám, že to fotil asi syn. Už tomu rozumím. Jen postrádám pointu, protože myslím, že z toho ještě nemůžeme mít rozum a tudíž jen cvakal. Njn, kdo z nás to občas nedělá.ty fotky k postu jsi vybíral ty nebo syn?

- pokud by je vybíral synek, tak by mi to přišlo aspoň trochu zajímavé, právě tím, že bych si mohl dumat nad tím, proč asi čtyřletý syn vybral takový set - to by možná byla zajímavá zpráva...

- pokud si je vybíral ty, tak mi to neřekne nic.fotak v rukou ditete uz privedl na svetlo sveta vyborny fotky, ale tohle ten pripad neni.Už půl dne se po chvilkách pokouším vymyslet nějaký diplomatický komentář. Nejsem však diplomat, vzdávám to a podepisuji hodnocení od Milana Ulricha...pěkná, a stále mne baví ten šilhavý čtverec!Strašně se nám zpomaluje spojení (internetový), a tak jsme tady doma o víkendu čekali asi 5 minut, než se ta fotka načetla. Reakcí bylo celkem spontánní otevření pusy, následovaný smíchem, ukončený naprostým nepochopením,)... parádní je to, psychadelický.pro mě moc příjemná fotka... pocit, jako bych ji vytáhla z dědova šuplíku, je intimně fajn... líbí velmi.


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/35

<
Page