<
Filter in effect:

[fs:163]
Jakub Wyderka [fs:163]
 (anyone)pěkné, no a kde to teda je? by mě to zajímalo, líbí se mi tam ... :-)rozumím, má to hlavu a patu. :-) a fotku jsem rád viděl.Asi máš pravdu. Je to o něčem jiném, ty dva přístupy. Na druhou stranu, neznáš mého syna. Je absolutně zaujatý aktuální vteřinou života. Nikdy ho moc nezajímá se vracet k něčemu zpět. Tzn. když si něco fotí, tak ti řekne, co si chce vyfotit, vyfotí si to, koukne se na to, udělá mu to radost, že si vyfotil, co chtěl, a jde od toho. Zpětnou zprávu o tom, kterou fotku tam nechce, považuju za úspěch, protože zpravidla takové dotazy zamázne odpovědí, líbí se mi všechny, nelíbí se žádná. Protože zrovna žije něčím jiným, důležitějším... :-) Jeho svět funguje dost jinak než náš. :-)IG: fotky jsem vybíral já, když jsem teď procházel set se synem, jak se mu to líbí, tak jenom u odpadkového koše a pokaděné plíny řekl, že ty tam mít nechce, že se mu nelíbí... tak tolik zpráva od nějak pro tebe (a pro mě). :-)Komentům rozumím, díky za ně. Ale nevidím to tak zle. :-)
Samozřejmě to celé vnímám s menším odstupem než ostatní, toho jsem si vědom, přesto... je to takový malý lakmusový papírek, který neukázal přesně to, co jsem čekal, ale něco mi řekl. Díky.nemůžu si pomoct, asi by se mi to více zamlouvalo bez toho letadla ... :-)hele, s nazvem ti asi neporadim... u te druhe by socializmus sel vice nez sorela... ale asi je to o osobnim pocitu - mne osobne proste vadi spojovat strahovsky stadion primarne s komunismem.na druhy vidim slusnou ukazku brutalismu 70. let... cimz navazuju na muj predchozi prispevek, ze i kdyz se bavime o zachyceni bolsevickych uprav, tak s tou sorelou presto opatrne.jako fajn, jenom s tou sorelou opatrně. :-) stadion vznikl už před válkou pro všesokolské slety... http://www.earch.cz/clanek/633-historie-strahovskeho-stadionu.aspxasi dzekson polok, akorat ta bordura mi k tomu moc nestymujejojo fajn, svetlo taky moc fajn... teda fajn pro tu fotku, po ranu bych neco takoveho doma nechtel, to je peklo :)tak to me donutilo se i prihlasit. :)
jednak supr fotka, druhak jsi mi pripomnel, ze jsem vcera zacal resit reznora, ale nedoresil, takze dik za pripomenuti. :)jestli mas vice takovych, ktere za moc nestoji, tak sem s nimi :)a jak tak na to koukám, tak mi trvalo hodinu a čtvrt, než jsem ten koment napsal... takže už to ani není zajímavé :)mám dost, asi bych měl jít spát... já v té fotce hledal nějaké matky na kolech ... myšleno ženy, které mají děti, a zrovna jedou na bicyklech...


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/25

<
Page