<
Filter in effect:

[fs:99]
(Smazané účty) [fs:99]
[fs:240]
Ondřej Hruška [fs:240][fs:102] slabé, není z toho nic cítit.[fs:102] minimálně zajímavé a nevadí mi se na to koukat (oproti těm rybám, k těm mám fakt odpor). :)) mít to na zdi, tak mi jebne (z těch ryb taky).[fs:102] u té první se mi vždycky vybaví seurat ;)
konkrétně totok: http://www.ibm.com/developerworks/java/library/j-j2d/Seurat_SundayAfternoonGrandJatte.jpg

ostatní bych asi oželela[fs:102] a má to v tomhle případě smysl?[fs:102] z toho, co máš z cirkusu tady na fs, je tohle pro mě asi jediný koukatelný záběr. ale ještě počkám, co dalšího vytáhneš. :)[fs:102] teď jsem si ještě znovu prošla celou sérii na miliondolar.cz a asi bych selektovala jinak. ale to, že vybíráš zrovna tyhle fotky sem, je asi z nějakého důvodu (možná tě zajímají názory právě na tyto fotky?), nebo sem dáš postupně všechny?[fs:102] tak pokud nejde primárně o fotky, tak potom asi není o čem...
zatím mě to teda asi baví, pořád čekám, co ještěš příjde. jen se obávám, že nakonec nepříjde "to očekávané" a já odejdu s pokrčenými rameny (+ nějakým tím "hm").[fs:126] najprv ma miatol názov cyklu, teraz téma... [stix] je celkom fungujúci diptych, ale tematicky v ňom bludim, [xubl] je fešn výcvak. 4h3H.[fs:126] veľmi zlá fotografia veľmi dobrej témy[fs:102] já asi celkově nerozumím tomuto portfoliu... proč je cirkus v jednom společně s tím ostatním, co tam je?
příjde mi to jak hozený do krabice a "prohrabte se tím jak chcete, mně je to šumák..."
já bych ten cirkus asi dala zvlášť do samostatného portfolia... nebo mají ty ostatní fotky nějakou vnitřní spojitost?[fs:102] akorát, že mi tam zrušili černýho pabouka, parchanti.[fs:102] já měla na mysli spíš vizuálně, ne techniku.[fs:102] po fotografické stránce mi to nepříjde moc zdařilé.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/2

<
Page