<
Filter in effect:

[fs:99]
(Smazané účty) [fs:99]
 (anyone)[fs:102] jj, http://www.fstop.cz/e/111.bilek/untitled/
vedle ní je tato dost slabá, ale ta nálada tam je. trochu se bije to zábradlí s rukou, škoda.[fs:102] taky tomu asi úplně nerozumím.[fs:102] koukám, že jsem tady nikdy nenapsala, že se mi ta fotka moc líbí. tak teda: "moc líbí". :)[fs:102] ten pes vypadá jak vystřiženej z kartonu. :))
celkem fajn, ale ta kompozice mi taky moc nesedí. ten černej rožek to neutáhne.[fs:102] fajn, je tam hodně zajímavých věcí ke zkoumání. skoro bych to ráda viděla ve velkém...[fs:102] no, on fotil spíš dokument o lidech v ostravě než o ostravských koutech...[fs:102] pravá strana je zajímavá a hezky seskládaná, líbila by se mi jako fotka na výšku. levá strana mi ale příjde špatná a musím dělat, že ji nevidím.[fs:102] fotka je skvělá, silná.

kojení na veřejnosti mě vůbec nepobuřuje, ale samozřejmě si dokážu představit situaci, kdy by mohlo (stejně jako cokoli jiného, co by mi za normálních okolností přišlo v pořádku).

jinak by mě zajímalo, jestli by ten pohled byl stejnej, kdyby ta matka chroupala mrkev nebo jablko...[fs:102] ok: a kapela se bude jmenovat "vymazlený retro". ;)[fs:102] taky mi hned naskočila petrova fotka -
http://www.fstop.cz/e/horky/comments/to-szepe/120716-1255/

a jinak už tehdy při focení jsem věděla, jak to celý vyleze. že to bude vymazlený retro. ;)[fs:102] mně by se ten uklízeč líbil vlevo a víc dole. takže to asi taky vnímám kompozičně trochu vedle.
ale jinak super barvy, tonalita, světlo, situace...[fs:102] http://www.fstop.cz/e/hulova/comments/to-hulova/120923-1110/
http://www.fstop.cz/e/kozesnik/comments/to-hulova/120923-1202/

netřeba mrzet, je dobře, že jsi to napsala. je to napsané hezky a dokážu si to představit jako průvodní text do profilu "o autorovi". když člověk o autorovi nic neví, špatně pak jeho díla vnímá a mnohdy nechápe. i z dějin umění je dobré znát umělce alespoň v kostce, aby divák jeho tvorbu dokázal pochopit. jinak je čtení toho díla jen povrchní...

k fotce: bohužel kompozice je docela rozházená, ale to přirovnání k malířům čtyřicátých a a padesátých let sedí.[fs:102] moc se mi líbí chladné a velmi jemné a nekřičící tóny. a taky už zmíněná tonalita. našla jsi hezký koutek, který doopravdy stál za vyfocení.[fs:102] vidím to jako jíra, ale každopádně modelka je velmi zajímavá.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/152

<
Page