<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:134]
Ana Trninić [fs:134]nevsimol by som si, priznavam
ako postreh fajn, ako fotka nestaci:)))

Tak to je fotografická anekdota roku!

Než dnes došlo k prozrazení tajenky, tak jsem si těch několik předešlých dní myslel, že to vzadu je střecha další budovy, na jejíchž střešních taškách leží zbytky sněhu.

Opravdu. A dokonce jak se od toho centrálního střešního objektu s komíny táhnou šikmo dolů (nalevo i napravo) jakási lana s malými praporci anebo co to je, tak to jsem vnímal jako hřebeny dalších částí zasněžené střechy.

Vnímal jsem to jako plný objekt - že jsou to všechno tašky pod sněhem. Neviděl jsem na tomto náhledu, že je to děravá konstrukce. Že vlastně civím skrz to na oblohu.

(A že je za tou hlavní budovou moře, a na moři plave něco většího než barák, tak to mne nenapadlo už vůbec...)sranda a ja som mala pocit, ze je to uplne zrejme.Ano, priznavam se, ze jsem tam tu lod tez nevidela. :-)
Jednou jsem plula trochu mensi skrze Benatky... Bylo to obrovske... Bala jsem se, ze pred vplutim do pristavu znicime par pamatek. :-)Tak to teda civím jak vyoraný myšák. Ona se z toho nakonec vyklubala loď zaoceánská!

To jsem fakt nečekal. Takže tedy z nebe zpátky na zem. Přesněji řečeno z vesmíru zpět na moře.

Ale i tak má Mistr Jarda pravdu, protože ta ohromná loď na vodě docela připomíná velikánskou starship...Ha! Loď hvězdokluzná! Koráb vesmírný!

Jsem kedluben dutý, makovice pilinami vycpaná. Jak je možné, že mne to nenapadlo? Kam jsem to civěl? O čem jsem s myslí zakalenou a duchem mdlým tak nepozorně fantazíroval?

Mistře Jardo, dědkuji za mistrovské vyřešení zdánlivě neřešitelného hlavolamu! Beru si z Vašeho jasnozřivého komentáře poučení a inspiraci: nezoufat, nepanikařit, nepodléhat trudomyslnosti, pokusit se použít mozkové zavináče a zvednout makovici ke hvězdám!Možná je tím myšlena loď chrámová. Na té střeše částečně vyčnívající vzadu uprostřed zřím jakýsi symbol s paprsky - cosi jako auru kolem nějakého jádra. Ale i tak je mi divné, že to vzadu s lesem komínů by měla být střecha chrámové lodě. Takže je tím nakonec přece jen myšlena loď jako plavidlo? Takovou loď v tom ale nenalézám. Jedině že by to byl prototyp ponorky z patnáctého století.Ja teda nechapem, preco taka antipatia, mna to stale bavi. Teda ale ja som hned vedel, ze je to lod. :) Inak teda Ana, ja by som cakal od teba, ze to zaberes uplne inak. Tak nejak samozrejmejsie ci ako to povedat. Podla mna ta kompozicia az prilis navadza na to, ako to citat.tak mne prisla ta mega lod vykukujuca spoza tu historicku budovu fajn :))tápu.... nepostřehla jsem něco?vona plela mák a von byl ajznboňák..)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/41

<
Page