<
Filter in effect:

[fs:104]
Tomáš Řihošek [fs:104]
[fs:118]
Lubomír Vlk [fs:118]te gut ;)
i když jsem teda myslel, že bude jen malinká vyčuhovat někde.taková obyčejná, neukřičená, vlčí, samozřejmá fotka ;). klidně by takhle mohly vypadat všechny fotky, který nejsou zrovna zvláštní a ukřičený.
anebo ne, ale chci jenom říct, že ačkoliv mi to připadá jako obyčejná fotka, je to dobře [obyčejná fotka].
a kdyby měla kompozici v rychtiku, tak už tak dobře obyčejná imo neni.

a to s tou neexistující chobotnicí mě baví ;)a fotka je hezká, jen mi to trochu kazí, že tbwb prozradil, že to fakt nese ;)zvláštní fotka. přemejšlim, proč je tak smutná. nějak se to tam kombinuje, pes, déšť, šeď, opuštěná hračka.. a přitom je to hezká fotka.další tin tinovská věc ;)
supr. od prvního pohledu mi bylo jasný, co ty tři obrázky budou ukazovat - polopatický a přitom svým způsobem neodolatelně vtipný.já jsem se s tim zákrytem nakonec nesžil. nějak se s tím celkově nemůžu popasovat. ale unvnitř tý sérky to je dobrý.když vono ty do toho vlku halt dycky vpašuješ aspoň jeden fórek a pak to ještě tak pěkně vyrobíš, že to nejde nodnout.
teď to vypadá jako stížnost ;), ale neni, val to tam.jsou to pěkný dvojice. doufám, že ty poruchy máš v dostatečně velkým dpi. ;)to věřim taky.
ale tahle tam imho nebude. ;)ten odraz, ačkoliv je menší a upozaděný, je pořád hlavní částí fotky.
a bloudění po dalších odrazech a zlomech a návaznostech je taková příjemně nenáročná hříčka, která mě momentálně vyloženě baví ;)hele! slečna z komiksu Pražské léto XIX!
ona teda neni japonka? ;)no nevim... jako neni to přehledný nebo bůh ví jak úderný... ale rozhodně když si pohledem postupně popřeskakuju z jednoho člověka na druhýho a nakonec skončim na tom motorkáři, zůstane mi na obličeji takovej rohlík, že fakt neumim pochopit, jak to někomu může přijít jako nějakej prachsprostej cvak...zvlášť ten plešatej, ten je hustej ;))
a vůbec jsou všichni pěkně zafocusovaný... ale je fakt, že vizuálně je to celý nějaký zatopený. a to věřim, žes čaroval s maskama, co to dalo ;)a tohle! zas-a-zas. nevyčerpatelně veselá věc ;)tohle je pro mě po Pasáži Lucerna IV balzám!


fstop-3.6.7/eloise-2.4.15
Comments, page 1/6

<
Page