<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:245]
Stanislav Petera [fs:245]prijemna zmena zde, ta prvni se mi ke zbytku nehodi.
nejvice veuf.
jemne, ciste, pritom syrove.Hodně se mi líbí veuf a určitou grafičností i ebap... jinak gere je hodně efektní, ale kupodivu mě moc neoslovuje, každopádně jsem se ráda podívala...Na Islandu - tak jako na naprosté většině míst na kosmické lodi jménem Země - jsem dosud nebyl, a tak se rád kouknu například na tuto fotosérii. Fotograficky se tato řada zřejmě nijak nevymyká fotkám do kultivovaného kalendáře apod., ale to nevadí, fotky jsou to hezké (i když u většiny z nich mám trochu jiný názor na kompozici), prostě se rád kouknu a pokochám se. Je to fascinující krajina.

pes: konkrétně o Islandu hezky píše a vypráví český Randy Newman, čili Jan Burian...island milujem, z nejakeho dovodu, aj ked som tam nikdy nebol, ale zatial len xoek. ale tusim, ze tu este nieco pohladam.já jsem spokojenej.
tak zase za rok, čágo.ale jo fajn
hlavne veuf, xoek - ty pro me vycnivajiPrvni jako by fotil nekdo jinej.
Zbytek je fajnovej.Tak nic světobornýho to neni, ale taky žádná tragédie.hezky, cisty. gere a ebap z toho vycnivaj (stylove), ale ok.
prijemna zmena po tom vsem pukn-artu tady.mne to prijde neco vic nez klasicky libivy krajinky z islandu. ta prvni, ebap. super. ostatni taky.takovy klasicky libivy krajinky, co se vozej z islandu. neco navic mi chybi. a veuf mohla bejt dobra.Líbí se mi ebap. Jsou to hezké krajiny, ale ty ostatní fotografie ke mně nějak nepromlouvají. Působí to všechno, mimochodem, velmi hrubě a ostře.viac by sa mi to pozdavalo, kebyze je baletka malicka v priestore, ale pritom vzdy si ju ocami najdem...


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/50

<
Page