<
Filter in effect:

[fs:326]
Barbora Mráčková [fs:326]
[fs:233]
Petr Horký [fs:233]ja na tvy veci vetsinou chvili neduverive koukam, ale pak to sezeru i s navijakem :)tyjo, to už pak ta fotka může bejt jakákoli, takovýhle momenty žeru.ten opakující se chlápek na ochozu je úžasnej!

ps: stejně jseš to pořád ty50% petr horký, 50% vata (se mi nelíbí ty židle a stolek, no)jak rict, ze ani nema cenu to komentovat, aniz bych to sem musela napsat...Ja ti to povidanicko moc nezeru, je to jako kdyz mi vypravi moje mama, jak to natrela nejaky pani za prepazkou nebo jak nekoho vytroubila na dalnici - prikraslena pravda.
Ja ti to nejak cely nezeru. :)
Ale zazitek to musel byt super.Ktera je "nichts2"? Tahle http://www.fstop.cz/e/29.horky/untitled/ ?
Libi se mi to dohromady, myslim, ze tady ta prazdnota fakt dostava funkci narozdil od tuny jinych podobne ladenych fotek, kde vzdycky ale nakonec neco je. Tady neni fakt nic. :) Ale je to druh fotograficky zabavy tak zakodovanej, ze ma smysl asi jen pro minimum lidi.nepřijde mi to všechno úplně nejlíp zabraný, ale já mam co říkat... první je skvělá.mně se to nelíbí, ale je to příjemně rezignovaný, takže se mi to líbí až zabalený do tý tvý poznámky.Mně přijde, jak kdyby ta fotka do mě rejpala prstíkem a říkala "tak coo cooo dobrýý neboo", ale nevim, jakou to má výpovědní hodnotu. Asi se mi něčím strašně líbí a něčím mě štve a provokuje. Což je ve výsledku dobrý. :)Myslim ze, TS spis mysli foceni "pockam si, az nekdo projde, a cvaknu to".Skvělý. I s kosmetickým obdélníčkem. :)Tohle je strašně působivá série a dojem z ní mi jenom zraje. Taky se vracím...Ale je super, jak to do toho workshopu tak často rveš zrovna ty.Přijde mi to hrozně naschvál, nefér fotit holku takhle. Kromě ní mě ta fotka baví. Bohužel ona je tam dost výrazná. Ale - ten chlápek vedle ní s růžovou mikinkou v ruce - celá jeho figura v tý fotce - se mi líbí hafo moc! Ale jeden chlápek fotku nedělá...Ta cesta mi to zabíjí, i když ta scéna je super...


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/2

<
Page