<
Filter in effect:

[fs:326]
Barbora Mráčková [fs:326]
 (anyone)docela mně ty všechny hemzy chyběly. :)

Děkuju Ianusi! Ty zápisky jsou takovej vedlejší produkt toho, že cestuju sama - i když netuším, kdo si ten blog čte (a moc lidí to věru nebude), jsem ráda, že to můžu vyprávět.Te hodně vynynaný. Ta lamička mezi okýnkama - tynk - tynk.
A teď jsem si všimla beden mezi prostředníma budkama - mam radost!ty jseš za šňůrku na krku připnutej k madlu nad dveřma?Jakkoliv je konceptualismus platný obor,
obávám se, že pod povrchem této fotografie je vzduchoprázdno.Hezky cestuješ. Prvá, kůň i jezdec dobrý výrazy. O Kyrgyzstánu teď slýchávám od čím dál víc lidí.Dobrý pnutí. Ta kompo je taková dramatická, jak do filmovýho plakátu, ale hrdina je českej čověk. Milajk!tak tenhle ty jseš :)

je to super, no, bystré oko na výletu. nebo chytré oko, jak jsem už někomu psala. líbí se mi s mnichama pod slunečníkem, na tý fotce je všechno nějak přikrytý, i auta, a s mnichem, co stojí na kameni a kouká. a vůbec všechno mě to vrací do takovýho toho modu "mam ráda svět," ve kterým občas vznikne nějaký dobrý nápad. takže díky.prva je super, to kure tam nacumujici - vcera v noci jsem okolo toho sla. :)

zbytek necham uzrat.ultimatni zalezitost.
docela zajimavy to propojeni skrz cerveny veci - zidlicka - lampa - odpadak.
taky jak na treti cumi ta bota vlevo dole a na druhy zase ten vysavac.

to je fakt skvely.přesně, v tom odkaze to šlape
tady mě dere ta fotka kola
líbí se mi psíček a jabka, zbytek takovej neutral
jo a http://ondrejurban.sk/zuvanie/ou-ttdz-01.jpg - vidim tady ten prasox v cerny jenom ja? hezkej portret imo aleaaaaa! a to je nějaký divadlo, kulturák a nebo tak něco? to je must-see místo!taky mi prijde dobrej ten zaves v levym zrcadle, se zidli... pojedes jeste do Semil? :)to ubíhání zrcadel v prostředním zrcadle je cool... kazí to ale spousta věcí, nábytek pod zrcadlama a ty bílý mrchy nad nima... hele jak na to koukám a dekonstruuju a zase konstruuju odrazy v zrcadlech, to je fakt psychopokojíček.

možná zabrat jen tu haluz, co se odehrává v prostředním zrcadle? cobykdyby úvaha, no.

PS: neboj, nejseš sama s tímhle pocitem...mne to zas asiciuje lorcu dicorciu... super moc, to svetlo, uahmně to přijde fajn, asi pocitově (och), jakože je hezký, že pořád jsou po Čechách zaparkovaný takovýhle vtipný vozítka a prostě že je to tu pořád takový pošahaně pěkný. Líbí se mi světlo taky a barvy. Zbytek, co je třeba špatně, už mě nerozhodí.diskrétní zakrytí SPZ je také velmi taktní fotografický počin :)mně se moc líbí, jak to pan majitel multikáry má zařízený. samolepka 'Motor' (vidím-li správně) a hlavně ty dečky na sedadlech, uaa!

multikáry jsou moc vtipný.


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/17

<
Page