<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:326]
Barbora Mráčková [fs:326]padající... chtělo by to učesat... hezky "do studena". ale baví mě to.Pokusím se přihodit další chybějící hemzy. Už na to civím druhý den a nejsem schopen vycivět, zda ta fialová na první fotce vznikla až v počítadle nebo zda je ta scéna takto v reálu nasvícena barevnými zdroji světla z nějakého zábavního podniku apod. Ale i kdyby to bylo takto obarveno až v počítači, nevadilo by mi to - vnímal bych to jako upravenou fotku „do bookletu hudebního alba“ anebo tak nějak podobně. V každém případě je to zajímavá věc.

A druhá fotka mne fascinuje ještě více. Na takováto zátiší reality civím v úžasu. Je sice pravda, že Tomášem odkazované zátiší reality od Ondřeje působí kompozičně čistěji a zkušeněji, ale i tak na mimořádně fotogenickou pouličnickou fotografii od Báry hledím se zaujetím.

Anebo pokud bych se zde měl vykváknout „digitálně“ (líbí/nelíbí), potom kváknu líbí.

pes: na zmiňovaném blogu se mi především líbí fotky s člověky... :)docela mně ty všechny hemzy chyběly. :)

Děkuju Ianusi! Ty zápisky jsou takovej vedlejší produkt toho, že cestuju sama - i když netuším, kdo si ten blog čte (a moc lidí to věru nebude), jsem ráda, že to můžu vyprávět.gut, obe, asi to jednou nekdo vyfoti elegantnejc, ale ted gutprvá je kompozične dosť zlá, ale farby sú anjelské.... druhá ma nudí.mně se to líbí, před časem jsem si s velkým zájmem prohlížel na blogu tvoje fotky z izraele a pořád jsem si říkal, že ti musím napsat, jak moc se mi líbí - a ještě jsem se k tomu nedostal - tak až teď.

v těchto dvou se to ale nedá odehrát, odvyprávět, se domnívám... ale i ty se mi líbí.tu prvni fotku jsem ani jakoze nevidel, to bych fakt musel napsat neco hodne osklivyho, no a k ty druhy... http://www.fstop.cz/e/rytir/supermarket/.tak vludnemu priezvisku sa neda nic skarede napisat...

nicTaké jsem zde z nějakého nepochopitelného důvodu poprvé. A rovněž civím, žasnu a gratuluji k úlovku!tohle jsem, nechapu jak, uplne minul. skvely.tam bych rád byl, ale nefotil bych tota minula dvojicka z tohohle mista byla dobra, si pamatuju. tohle neni uplne dobre chyceny a samostatne je to jen takovej vystrel do tmy.neprijde mi to zajimavy, ani dobre zabranybarvy příjemný, ale to je asi tak všechnofajn budka, fajn barvy, ale taky mi to nesedizajimavy motiv a barevnost, ale jinak viz nize...


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/21

<
Page