<
>
Filter in effect:

[fs:326]
Barbora Mráčková [fs:326]
[fs:311]
Martin Daňkovský [fs:311]nebo jak to říct... je to vošklivý, ale někdo to vyfotit musel. :) a pachry to pěkně trefil.to je ale hnusný :) při vší úctě. zvlášť obludnej je ten balvan vpravo. ale neříkám, že je to špatný, když je to hnusný.

stupínky vítězů jsou super, potkávám je podezřele často...barvy jsou krásný, na první, jinak nevim... druhou asi spíš ne.e.sklenice s nápisem "pekelný muž" :)
jako je to děsně odfocený, ale kouzlo to mápresne... pitomy sklenicky, mohlo by to bejt superdobry! babi to tahne!Mně to přijde jako total crap... blízko moc a kostrbatý, hranatý.Jen než se tím prolouskám: vizuální klima jsem fakt použila a vůbec nevadí, že to používáš, ba naopak, jsem potěšena! Je tady nějak přeteoretizováno; to, že jsem dala dohromady dvě slova, ze mě dělá tak maximálně nějakýho vypustitele, ne autora, nepovažuju to za svoje dílo, nepřeji si být citována a dávám toto sousloví k volnému užití. :)treba i baba byla soucasti instalace!
pekne to tady rozehravas :)aa tak to komplikuje my hlasovani... asi bych musela tu scenku videt nazivo a posoudit, jak moc nahodile byla zidlicka instalovana :) tudiz se zdrzim hlasovanidyz tohle je takovy... nekdo uz tyhle kousky dal dohromady za tebe, nekdo tu scenku prichystal, aby fungovala nazivo, ty ji jen reprodukujes dal... uz sem chtela napsat, jak me to bavi.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/1

>
<
Page