<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:233]
Petr Horký [fs:233]Nedávno som išiel okolo tej zmrzlinárne.
Zdala sa mi známa, akoby sa tam niečo dôležité stalo. A potom som si spomenul, že nič, akurát ju niekto vyfotil vtedy, keď jej to pristalo.dostatocne bizarne na to, aby to mohlo byt skvele
ale nie jeniekde na pol ceste, asi ako TJ.
alebo povedane inak: vyfotil by som si to urcite aj sam, asi velmi podobne, a potom by som sa asi dost dlho trapil tym, ze to vlastne nie je ani tak dobre, len skor zaujimave tym, odkial to je.mně se to líbí i nelíbí zároveň (irituje mě barevná tonalita).
ale je to fascinující obraz.
jakýsi - zřejmě dokonalý - mix (haiku + dada x surrealismu), to vše odmocněno mobilem... gud.

já mám tuhle tvoji čínskou, "šedivou sérii" rád a mrzí mě, že nikdy nepůjde kvalitně vytisknout.asi som vadný, skvelá kompozícia a nájdený obrazPetr to dávkuje tak, abychom se měli stále na co těšit. Až vystaví padesátou fotku z Dálného východu, budeme se těšit na jedenapadesátou.

Ale fakt. Myslím si, že by bylo chybou to všechno nasypat naráz do jedné série. Bylo by škoda připravit se o překvapení, o kouzlo těšení se, jaká fotka bude příště...

Zevlujeme sice v době, kdy všechno musí být hned, ale mně je bližší rozvážné zahýkání, že všechno má svůj čas...chapu te myslim presne, petre (a ty zjevne chapes me). jen si rikam, kolik z ty probirany/vnimany krize fotky je zpusobeno tim, ze stary pardalove to takhle vzdavaji. plus teda http://www.fstop.cz/e/jira/comments/to-horky/140923-1513/.Ano, kompotpozice je poněkud krkozlomná, ale přesto jede o hodně zajímavé „krajinářské zátiší“. Potkává se zde něco důvěrně známého s čímsi exotickým. Jako kdyby orientální cirkus rozbil stan na náhorní planině v pražské Šárce...zajimavy, u dalnice vedle mi to taha za hlavu smerem nahoru, tady zas dolu... :)
ale moc rad jsem zase videl, diky! ja sem spokojenej.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/53

<
Page