<
Filter in effect:

[fs:233]
Petr Horký [fs:233]
 (anyone)ten set na fejsku je bezvadnej, vypadá to, že jsi prožil krásný léto, Viktore.Tomáši, já tvoje výtky úplně chápu.

Když jsem kdysi bydlel Londýně a flešoval křoviny nebo v Berlíně a honil "nic", takovouhle fotku bych sem nikdy, ani za boha, nedal. A kdyby to udělal někdo jinej, tak bych ho nemilosrdně sundal.

Moje autorské ambice a iluze o sobě ale od těch let výrazně klesly. Mojí snahou teď není autorská fotka, ale spíš to, co je na ní. Čína na mě zapůsobila určitým pocitem. Ten pocit se snažím zprostředkovat pomocí fotek, které by mohl vyfotografovat každý, kdo má aspoň trochu cit. Přemýšlím spíš o tom, co z té země ukázat než jestli jsou to dobré fotky.fotak v rukou ditete uz privedl na svetlo sveta vyborny fotky, ale tohle ten pripad neni.některý bych nemusel, ale jinak to má celek a myslim, že se ti podařilo celkem přenýst svůj styl vidění z černobílých filmů na digitál, což je samo o sobě důvod k radosti.že to nejsou tvoje fotky mi bylo jasný od začátku, přesto jsem sérii projel se zájmem, ač v druhý polovině začal pomalu opadat. jak píše Ana, taky jsem podobnýma věcma už trochu unavenej. cekově ok, 7/10.anglicaky z arop mi fachaj i tadymně se líbí ten set, jak je na fejsaci. takhle ty tri nevyzni. ale predevsim ti zavidim, ze ses vysplhal k jezeru alakol, ja jsem cestu pod snehem z altyn arashanu nenasel a musel se potupne vratit.vyvážené dávkování artovýho křoví a takovýho toho vobyčejnýho lidskýho teplíčka


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/52

<
Page