<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:312]
Zdeněk Bláha [fs:312]každopádně sem to rád viděl a jdu zčeknout, co že je to za místo bez stromů.zpracování v pc je teda mizerný, ale jako záběr mi to první přijde bejt nakonec docela ook. teda až na nepoměr dynamičnosti pravý a levý strany, kterou tím drátem holt nedorovnáš. jak napsal Vlk - na první pohled dobrý.
druhá se však u mě nekvalifikuje vůbec.něčim mě to baví, ale nevim, jestli je to dobrý nebo ne.hele, kroužím už kolem dost dlouho, abych k tomu spáchala nějaký komentář

tohle jsou moje oblíbené vizuality, barvy jsou skvostné, objekty a ty prolínající se vrstvy zajímavé, ale stejně to jako celek ne zcela funguje, ale i přesto jsem sem ráda, ne jednou, nahlédlanejdriv dobry a pak blby, ale rozumim.luxusni, plny vrstev a paralelnicjh vesmiru :)

pokud spadnu zase na zem, naparim na celo brejle a zacnu se tvarit, jako ze vim, co a jak. ;) tak ten ctverec mi tady taky ne uplne sedne.zajimava scena, provedeni uz takovy vlaznejsi, nakej cas to vystacitenhle experiment se nepovedl, ale věřím, že sranda to byla...de videt, ze to fotil nekdo aspon trochu s okemjako na velkym monitoru je to docela terror. rgb prostor tomu dava neco, co by v tisku urcite nevyznelo. stejne me na tom ale nezajima nic nez ty barvy.v duchu si to ořezávám na spodní obdélník... ale i tak gut, krajina, která není :)Musela jsem poodstoupit, abych "pochopila". Moc zajímavě to vyšlo, ale takhle veliký to nejsem schopná ohodnotit, nevejde se mi to na monitor.Dvakrát škodovka. Zaprvé je škodovka, že se ta kompozice nezjevila celkově lépe (ale je jasné, že jde do značné míry o náhodu a že sis nemohl příliš vybírat), a zadruhé je škodovka, že je to v počítači tak zpraseně doostřené.

Ale jinak je to velezajímavá věc. I přes zmíněné výhrady se mi tato ex-expozice značně bílí._mozna_ by to bylo zajimavy, kdyby to bylo alespon trochu rozumne komponovany (a nasledne teda taky koukatelne naskenovany/upraveny/prezentovany). tohle je zas jen jakysi neohrabany coze.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/12

<
Page