<
Filter in effect:

[fs:163]
Jakub Wyderka [fs:163]
[fs:163]
Jakub Wyderka [fs:163]Asi máš pravdu. Je to o něčem jiném, ty dva přístupy. Na druhou stranu, neznáš mého syna. Je absolutně zaujatý aktuální vteřinou života. Nikdy ho moc nezajímá se vracet k něčemu zpět. Tzn. když si něco fotí, tak ti řekne, co si chce vyfotit, vyfotí si to, koukne se na to, udělá mu to radost, že si vyfotil, co chtěl, a jde od toho. Zpětnou zprávu o tom, kterou fotku tam nechce, považuju za úspěch, protože zpravidla takové dotazy zamázne odpovědí, líbí se mi všechny, nelíbí se žádná. Protože zrovna žije něčím jiným, důležitějším... :-) Jeho svět funguje dost jinak než náš. :-)IG: fotky jsem vybíral já, když jsem teď procházel set se synem, jak se mu to líbí, tak jenom u odpadkového koše a pokaděné plíny řekl, že ty tam mít nechce, že se mu nelíbí... tak tolik zpráva od nějak pro tebe (a pro mě). :-)Komentům rozumím, díky za ně. Ale nevidím to tak zle. :-)
Samozřejmě to celé vnímám s menším odstupem než ostatní, toho jsem si vědom, přesto... je to takový malý lakmusový papírek, který neukázal přesně to, co jsem čekal, ale něco mi řekl. Díky.mam snad uriznout vlajku? nejsem blazen :))jo jednu takovou "skoro do serie" mam, ale vedle sebe se mi nepozdavaly ... zaradim casem solo :)ale na druhou stranu to bezvetri udelalo z toho more (pro me) neuveritelny povrch...MK: prvni dva dny nam vzdycky odpoledne prestalo foukat... zpravidla tak hodinu nas bavilo se s tim babrat na minimalni vitr, pak jsme pri pohledu do mapy, kam mame jeste dojet, radeji stahli plachty, dali kupku a vyrazili na motor... ale vitr si to pak vynahradil posledni dva dny, to uz jsme meli trochu obavy, zvlast pri nocnim presunu.trumanshow me nenapadl... ale fakt je, ze mi to prislo celkem neuveritelne... jo a tri dny na to na nas seslal velky reziser uprostred noci slusny vichr a vlnobiti... :)) to by sedelo...t+t: jo, asi vam rozumim... ale zase mi prijde skoda si s nim sem tam neco nezkusit... prece jenom je to trochu jiny pocit skladat si ty veci na ctvereckove matnici. :) vsak to vite, jak to je. :)mu: taky ji nepovažuju za ideální, ale je to asi maximum, co jsem v daný moment byl schopen zvládnout. myslím, že je to pro mě větší stres fotit takhle lidi, než pro ně samotné. vždycky mám pocit, že jim hrozně lezu do soukromí, i když se dopředu domluvím, že jim to nevadí :)hele hele kluci, brzděte jo :))
jako víc jsem si jich dovez, ale vesměs mě moc neberou ... resp. mě berou, protože jsou moje a mám k nim v hlavě mraky dalších věcí ... ale nejsem si úplně jistý, že by to byly nějaké cenné bemby ... jako asi víte, jak to myslím, možná časem, až na to budu koukat trochu jinakno musim uznat, ze je to syte dost, ale tak nejak mi to vylezlo tehdy z toho scanu negativu a nikdy jsem nad tim moc nedumal ... podumam :))


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/6

<
Page