<
Filter in effect:

[fs:118]
Lubomír Vlk [fs:118]
[fs:104]
Tomáš Řihošek [fs:104]To je zajímavé, že včera na mne zapůsobila podstatně více. Dnes se mi jeví jako téměř normální. Ale i tak pořád dobrá.Statická fotka a přesto má takovou šťávu. Zdařilá šichta.i po letech se k této fotografii rád vyvracím; i nyní to vnímám podobně jako pátého ledňáka roku 2006 v jedenáct hoblin a jednapadesát výkrut...Nejlepší je teleobjektiv na „paspartě“ třetí fotky :)ha! ...takže první závažná chyba této série zřejmě konečně odhalena: na některých fotografiích pravděpodobně chybí jelent!vynikající!

nejen procesem vzniku, který je pro mne částečně tajemstvím, ale zároveň výběrem a provedením..

toto považuji za skutečný přínos tvůrčí fotografii a novým médiím..

zaslouží to výstavu a publikaci v odborném tisku..„hejbal jsem tou kamerou? hejbal.

udělal kompozici? udělal.

našel místo? našel.“to je přesně ono!

velmi se mi to líbí!tak to vlk se naokap domnívá, že TŘš velmi dobře věděl, proč zde chtěl mít jen tuto jednu fotku..

zde souhlasím s názorem TŘš..


a neměli jste ho přemlouvat k narušování působení této fotky..

i když zároveň jsem rád, že jsem viděl i tu odkazovanou verzi..

ta odkazovaná je sice také pěkná, ale přece jen nemá to zvláštní čisté novovlnní kouzlo, jako ta první zde..

s pohledem na tu odkazovanou o to více obdivuji úhel záběru na této oficiální první..

Tomáši Řš, vybral jsi perfektně tu jedinou..
=:o)světlo a obloha Ti v tu chvíli nepřály, ale to nevadí..

vlkovi se tato poesie líbí..

a možná se mu to líbí i kvůli tomu nefotogenickému světlu.. ono to tím má asi větší kouzlo, než kdybys tam číhal čtrnáct dní na světelný zázrak..

vlkovi se takováto pošmourná pošmournina zamlouvá..

=:o)pes3: přiznám se, že ještě včera jsem nevěděl, co to je ROFL

ale nyní to už vím: je to jemným rotačním chichotem srolované linoleum do tvaru na podlahu upadlé palačinky..pes2: někdy mívám pocit, že ta závěrečná spirálka u lol je tím hlavním poselstvím této obrazové mise..pes: Tomáši, vracím se sem často..

příjemné pokoukání.. velmi pěkná práce.. citlivá člověčí robota..

máš to dotažené do detailů..

vyladil jsi to velmi krásně, včetně elegantně vykroužené závěrečné spirálky u lol..

=:o)JW ;)))) ano, svět je složitý, a vše je jinak, a výjimky číhají na každém kroku.. ..a pravdu má úplně každý.. ;))

pes: také mám nějaká oblíbená alba, kde se více či méně objevuje v počítači „narýsovaná“ rytmika. Třeba Vespertime od Bjork, anebo alba Tutu, Amandla a Decoy (Miles Davis) apod., ale to víš, je to bída, živé bubny nenahradíš.. ;)vlkovi se tato série také velice libí..

obzvlášť jako celek..

velmi příjemné prohlížení citlivě provedeného dokumentárního pořadu..

výborná robota..


(a pěkný základ odkazované hudby.. ale nelíbí se mi na ní ta „vydrátovaná“ - neživá naprogramovaná rytmika.. nazpívat živé vokály [navíc takto úžasně] a k tomu takto jalově naprogramovat v počítači rytmiku, tak to je pro vlčí vnímání hudby asi tak milionkrát větší humus, než napodobenina analogového rámečku kolem digitální fotky..

vlka na této planetě nenudí snad nic.. nikdy mne nenudila žádná fotografie.. ani žádná digitální fotka mne nikdy nenudila [vlastně z principu nemám nic proti digitálním fotkám] ..v obrazové ploše, ať už je ta plocha jakákoliv, si vždy najdu něco zábavného.. ale je zde jediná výjimka, a tou je konkrétně rytmika, která byla naprogramována v počítači.. při poslechu samplované a programované rytmiky se skutečně většinou nudím (ale jinak slovo „nuda“ používám opravdu velice nerad)

samozřejmě existuje řada výjimek, kdy muzikant–programátor vytvoří skutečně něco přínosného, ale to zcela jistě není případ této zvukové ukázky.. na této zvukové ukázce rytmika jen trapně supluje skutečné bicí (jediná polehčující skutečnost je zde sympatický fakt, že je to alespoň zvukově přiznáno) ..ašlak i přes to: toto je rytmika „narýsovaná podle pravítka“, a proto na ní není co poslouchat.. i ten nejprimitivnější mechanický hrací strojek hraje živěji a zábavněji, než takto jalově a sterilně naprogramované jakoby-bicí..

Tomáši, omluv prosím vlka, že Ti zde nepříčetně przní tak příjemnou a krásně provedenou fotosérii.. když ale hudba je jeden z největších zázraků na této planetě, a vlk špatně snáší, když se hudbě ubližuje.. zkrátka když se hudba rýsuje podle pravítka, tak je to zlé.. to potom vlk dostává nekontrolovatelné záchvaty.. všechny digitální fotografie světa jsou menším zlem, než jediná hudební skladba se sterilně naprogramovanou rytmikou..)líbí.. pohled na svět očima dítěte.. jakoby skrz hranol..

a na od-kazu se mi velmi líbí především tyto tři fotky:

http://www.pinerecords.com/id/photo/200608/mf/sy04-b2.jpg
http://www.pinerecords.com/id/photo/200608/mf/sy04-c.jpg
http://www.pinerecords.com/id/photo/200608/mf/p05.jpg

možná i jako jakýsi volný 3ptych..


fstop-3.6.7/eloise-2.4.15
Comments, page 1/3

<
Page