>
Filter in effect:

[fs:118]
Lubomír Vlk [fs:118]
[fs:240]
Ondřej Hruška [fs:240]Pokud se někdo právě zmítá v existencionálních úvahách a dilematech, zda v dnešní době, saturované miliardami fotek, které se na jedince valí ze všech stran, má smysl ještě vůbec něco fotit, tomu budiž útěchou a povzbuzením první obrázek, jehož sdělení by mohlo být mottem všech fotografických serverů.

Druhý obrázek je bonbónkem pro architektonické fajnšmekry (ale rozhodně není bonbónkem pro fajnšmekry fotografické).

A nejlepším (nyní již univerzálním) bonbónkem je toto foto:
http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/eces.jpg

PS: Ondřeji, je to Pentax 6x7?V kategorii street art mne oslovila tato instalace:

http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/ahoe.jpg

Pocit páčení kytary je podmanivý.

Ještě více by se mi v tom kanálu líbila hlava ze stradivárek, ale i tak (v rámci možností cenově dostupné kategorie) jde o dobře odvedenou práci.První Obraz možná potěší (anebo naopak rozčílí) uživatele prohlížeče Mozilla Firefox.Ryba s ušima. Vzácný úlovek. Vzácnější než Lochneska.Hezká nostalgie. Celá série se mi velmi líbí.hezky nalezený a lehce angažovaný kaleidoskopický diptych...téma pěkné, ale způsobem nafocení mne to většinou vůbec nenadchlo (podle vlčího názoru je to navíc u některých příliš násilně narvané do formátu).

tato má sice náběh na humor:
http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/pnax.jpg

ale její kompozice na mne působí velmi násilně :(


ale vyštrachal jsem zde jednu výjimku:
http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/udam.jpg

tato se mi naokap líbí :)

pes: velkoformátová Arca je asi fajnové nářadí. O jaký konkrétně model jede?První a třetí se mi velmi líbí. Velmi, velmi!Škoda, že v tom prostoru současně neletí několik takových těch plastových házecích „létajících talířů“...Ondřeji, to je hamba! Rozbíjet kvůli fotografii okenní tabulky... =oOJe to takové jakoby nic, ale zároveň je z toho cítit jakási lehkost či cosi jako nadhled autora, a to i přes skutečnost, že z nadhledu je pořízena pouze ta první, kdežto druhá a třetí jsou z podhledu. Vlastně je pěkné, že i ty fotografie z podhledu jsou pořízeny s určitým nadhledem.

To, co tyto tři fotografie spojuje, jsou drobné detaily. U první traktor, u druhé jeřáb a u třetí malé obláčky vlevo. Tyto tři miniaturní detaily jsou pojítkem a dostatečným důvodem (kromě shodné metropole) ke společné prezentaci těchto tří fotografií.Ondřeji, omlouvám se za nepovedený výraz „„školený“ humor“, a děkuji Tomášovi, že se pokusil odpovědět na ledabyle pohozený dotaz a napravit tím vlčí nesprávnou formulaci...

(ale je zároveň fakt, že vliv školního prostředí, ovlivňující konkrétní podobu jinak spontánního humoru, zde vnímám. Nemyslím to však záporně:)

pes: zrušte fotky, ponechte slova! (slova jsou datově skladnější. I když ani to nemusí být vždy úplně pravda... ;))Tomáši, já to tušil, ale zároveň jsem si nebyl úplně jistý, jak to myslíš. Vlastně jsem byl z tvého komentáře poněkud pomatený. Zvažoval jsem, zda to nemám již předem (na poslední chvíli) přeadresovat jako odpověď někomu jinému. Nenalezl jsem však vhodnou oběť (nikdo jiný se zde na nic podobného neptal), a tak jsi to teda odnesl ty. Zkrátka potřeboval jsem podrobně odpovědět. A je fakt, že se obtížně odpovídá, když se nikdo na nic neptá... ;))Tomáši Ř., podle mého názoru zde jde o bizarní a zároveň decentní humor v kvalitním provedení. Je to provedeno s radostí, nadšením a tvůrčím nadhledem, který potvrzuje i zkušeně zvolený název fotografie. Prostě dobrá práce. Pro tuto fotografii a řadu dalších od Ondřeje – např.:
http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/atuv.jpg
http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/uror.jpg
http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/ginu.jpg
http://www.fstop.cz/fstop/imgrepo/1/240/viag.jpg
je charakteristická právě přítomnost inteligentního „školeného“ humoru...Uspokojivá barevná kultura a dobře zvolený název... :))ten triptych – horizontální pás – je výborný... =:o))pěkně veselá série...

a ta poslední fotografie je skvělá!
=:o)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 2/2

>
Page