<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:1]
Tomáš Szépe [fs:1]jest to bardzo ładny pies ponorkowy, tzv. Dog U-boot
pobaviloTato kouzelná portrétní fotografie šelmy psovité v jejím přirozeném prostředí mne příjemně potěšila. Těším se na další...... jsem rád, že jsme se setkali a že jsem mohl být při tom.tu mám pořád ráda. (hledala jsem tu nohatou postavu...)
...je bezčasá, už se vyznám i v lehce chaotickým "horizontu".dik a keby si si to rozmyslel, chcel som akurat zacat fotit :)...a tak... trošku smutek tu je, no

hezká fotka, sluší ti to a děkujeme velice, za království Řevnice :)cyve, co to je za nazev cvaku? to je nejakym cizym jazykem bo co to je? ted abych se na stary kolena ucil nemecky! nebo je to snad italsky? mozna eskymacky! sysel aby se v tom vyznal! tusim, ze pises, ze tak hrozny a nepouzitelny lidi, jako se motaj zde, jsi nikde jinde nepotkal. no, tos teda trochu prehnal. ja myslim, ze zdejsi verbez neni az tak uplne hrozna.Už poněkolikrát se k ní vracím... a pokaždý mě ta "plochost" fascinuje, jako by to byla oskenovaná koláž či co... líbí hodně, krásně ten karafiát dominuje.nejako sa mi tazko prenasa cez ten format. niektore su fajn, aj ked ako celok skor nie. dr. house so svojou asistentkou na poslednej su sympaticki. :)Tomáši, mám pro tebe dobrou zprávu. K této fotografii mne nenapadl žádný „vtipný“ komentář. Tato fotografie tedy výjimečně nebude znehodnocena žádnými vlčími pseudovtipnými bláboly. Je stručně dodám: pěkná čistá foto-grafika.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/209

<
Page