<
>
Filter in effect:

[fs:301]
Daniela Rohlíčková [fs:301]
[fs:301]
Daniela Rohlíčková [fs:301]:)
taky zdravim! Ty už taky nevíš, kam se vrtnout, viď ,)díky všem za reakce!

K té nahotě a odhalenému zadku jsem čekala nějakou připomínku a podle mě je hlavní rozdíl ve vnímání nahoty tady a u Lukáše daný tím, že já fotila malýho kluka, kdežto Luky fotil starší (vyspělejší) dítě a (co je stěžejnější) ještě ke všemu holku (příbuzenský vztah imho roli vůbec nehraje...). Každopádně jak jsem psala tam, napíšu i tady, že míra erotičnosti je podle mě u obou fotek nepohoršující a doufám, že to tak vnímáte taky...

A když už jsem v tom psaní a nemám to s kým sdílet, tak k tomu, co píšeš, Tome H., ty, k tomu mám jednu zkušenost ze včerejška. Šla jsem odpoledne do divadla, v šatech, šla jsem polem, kolem dělníků, co tam staví dva domy. Jak jsem tak procházela, začali na mě pokřikovat vulgárnosti ve smyslu, že kdyby to šlo, že by si to se mnou rozdali (byli teda mnohem sprostší). První, co mě napadlo:"Ty jo, já věděla, že si ty šaty nemám brát!" a až potom jsem se zastavila, podívala se na řehtající skupinku a došlo mi, že co bych se nechala pořád omezovat bandou hulvátů! Stejně tak to vnímám v přístupu k nahotě. Vím, že je nepříjemný, že existuje spousta nebezpečí kolem nás, pokud teda různý úchylky jsou tou hrozbou, proč dětský akt nevystavovat... K dětské psychologii se vyjadřovat nemůžu, protože nejsem erudovanej psycholog, ale co vím určitě, je, že Matěj se ve vedru prostě svlíkne a je rád nahatej... :) Chci tím říct, že se jen snažím bránit tomu nechat se pořád omezovat a svazovat konvencema a studiema, když mi i pro něj přijde lepší dělat to, co se mně samotný zdá správný, logický a oběma "pohodlný"... Doufám, žes mě pochopil a že já v reakci pochopila tebe. :)

a díky moc....Jo Vojtík, kde je mu konec... A těm časům hlavně... :) Mně by to do čtverce nesedělo, kdybys to místo viděl, tak bys to uznal. :) Díky-zdravim.


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/1

>
<
Page