[...Jak si kdo]
[close verbose info panel]                 Title: ...Jak si kdo [veij]

 

[fs:301]
Author: Daniela Rohlíčková
Portfolio: (not in any portfolio)

Publicity level:

Set visible to non-members
Commenting: Set commenting allowed
Highlight:
No
 

Published on, medium:
2013-10-08 13:43, film: 35mm

Tech. data:
Kodak Elysees, kodak 200

Remarks:
lehne, tak si lehne...
dovolte mi trošku toho ťuťu

Nr. of views, unique comments/unique views:
1780, 21/65 (32 % have commented)

Social bookmarking:
 facebook     digg     delicious     reddit     stumbleupon     myspace


[fs:278]

kdyz si trosku zaskroluju a urezu mirne vrsek, libit jeste vic, pekny ...


[fs:334]

parádní fotka, ve státech zřejmě nepublikovatelná :)


[fs:1]

taky diky (vsem) za postrehy k te nahote.


[fs:168]

Ja te chapu dobre a kazdopadne je jeste vic dobre, ze jsi tu fotku udelala.
Muj pohled muze byt z tve perspektivy hodne extremni - ja prakticky nezverejnuju zadne fotografie deti - ale presto mi ten tvuj neni cizi, ponevadz jsem jej drive mel stejny.


[fs:301]

díky všem za reakce!

K té nahotě a odhalenému zadku jsem čekala nějakou připomínku a podle mě je hlavní rozdíl ve vnímání nahoty tady a u Lukáše daný tím, že já fotila malýho kluka, kdežto Luky fotil starší (vyspělejší) dítě a (co je stěžejnější) ještě ke všemu holku (příbuzenský vztah imho roli vůbec nehraje...). Každopádně jak jsem psala tam, napíšu i tady, že míra erotičnosti je podle mě u obou fotek nepohoršující a doufám, že to tak vnímáte taky...

A když už jsem v tom psaní a nemám to s kým sdílet, tak k tomu, co píšeš, Tome H., ty, k tomu mám jednu zkušenost ze včerejška. Šla jsem odpoledne do divadla, v šatech, šla jsem polem, kolem dělníků, co tam staví dva domy. Jak jsem tak procházela, začali na mě pokřikovat vulgárnosti ve smyslu, že kdyby to šlo, že by si to se mnou rozdali (byli teda mnohem sprostší). První, co mě napadlo:"Ty jo, já věděla, že si ty šaty nemám brát!" a až potom jsem se zastavila, podívala se na řehtající skupinku a došlo mi, že co bych se nechala pořád omezovat bandou hulvátů! Stejně tak to vnímám v přístupu k nahotě. Vím, že je nepříjemný, že existuje spousta nebezpečí kolem nás, pokud teda různý úchylky jsou tou hrozbou, proč dětský akt nevystavovat... K dětské psychologii se vyjadřovat nemůžu, protože nejsem erudovanej psycholog, ale co vím určitě, je, že Matěj se ve vedru prostě svlíkne a je rád nahatej... :) Chci tím říct, že se jen snažím bránit tomu nechat se pořád omezovat a svazovat konvencema a studiema, když mi i pro něj přijde lepší dělat to, co se mně samotný zdá správný, logický a oběma "pohodlný"... Doufám, žes mě pochopil a že já v reakci pochopila tebe. :)

a díky moc.


[fs:168]

Ta fotografie je po vsech strankach bezvadna - coz budiz i odpoved na Tomasovu otazku. Nicmene, i tu bych dnes uz v tomhle ramci nepublikoval.
Ctu ted texty zabyvajici se vyvojem fotografie aktu od pocatku fotografie do soucasnosti, ktery napsal William A. Ewing pod mirne matoucim titulem "Zärtliche Berührung, Liebe und Verlangen in der Fotografie". Ewing se jako kurator Musée d'Elysée timhle tematem zabyva uz "odjakziva" (napriklad byl kuratorem legendarni vystavy "stoleti tela" pred asi deseti lety). Ten pohled na detskej akt se behem doby menil - dokonce jednu dobu byl jako jedinej moralne prijatelnej coby zarucene nevinnej - a dnes v kontextu dnesni doby proste naopak ma konotaci, kterou bych v tomhle pripade treba vystavil na vystave, ale nepublikoval na webu. Nicmene jsem rad, ze jsem jej tu videl. :)


[fs:207]

TS: Pocitam, ze by to mohlo byt i tim (krom toho, ze to je jinak zabrany, ofkoz), ze lidi vnimaj rozdil, kdyz takhle nekdo vyfoti potomka, nez kdyz to udela sourozenec.
A urcite tam bude hrat roli, ze tohle je o dost mladsi dite.


[fs:311]

to je fakt! asi to poslu COIce a pro rohlajse si prijde URNA :)


[fs:1]

a tam slo? ja nevidim nic dehonestujiciho tady, ale nevidel sem prave ani tam.


[fs:134]

Tomas, ved je to uplne ina atmosfera, neide o holy zadok.


[fs:1]

me by zajimalo, proc si u tehle fotky necteme, ze "tohle by se detem delat nemelo", zatimco tady [http://www.fstop.cz/e/24.kozesnik/untitled/] jsme si to cetli. jakoze fakt me to prekvapuje a chtel bych tomu rozumet.


[fs:118]

Komická a zároveň téměř dojemná situace. :)


[fs:287]

Milý a vtipný záběr. A dobře zabraný, myslím.


[fs:268]

Dobrý. Už vidím Oldřicha, jak se nechá takhle zválet. :)


[fs:120]

situace nádherná. ;)
jenom ty barvy mi úpně nesedí, ale to je asi můj soukromý problém se zelenou...


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Daniela Rohlíčková - ...Jak si kdo