<
Filter in effect:

[fs:301]
Daniela Rohlíčková [fs:301]
 (anyone)Teda takhle vybarvenýho náčelníka, to jsme nečekali! :) Nutí mě to si vybírat, somi, ranu, touc, foic, ipik a ipih bych vypich' (ty jsou pro mě parádní).

Jinak pěkně udělaný deníček, to se musí nechat. :) ahojahoj.je to krásný... trošku jsem zklamaná z toho, že to není čistější obraz, ale i tak se na mě přeneslo to, co potřebuju... moc pěkný.Já nevim, mě to asi zajímá víc, než bych ráda. :) To dítě to tak táhne, že se už poněkolikátý vracím a zjišťuju, že se mi ten záběr líbí.Ta první mě zaujala - hlavně náhled - ale jak to vidím větší, nedá mi to do toho nezasáhnout...Mě tu hodně ruší ten bílej rám, jinak jsem tam. :)Je to takový svěží, ale ne, že bych tomu rozuměla. :)Mně se to, jak jsou to "civilní" fotky, celkově líbí, ale při opakovanym zkouknutí mě překvapuje a opravdu těší (snad i dojímá) asi "jenom" ta poslední...Já mám pocit, jako bych tomu rozuměla, ale zároveň mě to ne a ne nadchnout... Ale budu se vracet, třeba to promluví.:)
taky zdravim! Ty už taky nevíš, kam se vrtnout, viď ,)moc pěkný! Kdes asi musel sedět, abys tohle vyfotil...?nevim ti... mně nějak vadí, jak to sem házíš na přeskáčku, pátý přes devátý, šli dva a prostřední upad. Jinak mně to výrazově docela imponuje a celá série (pokud existuje:) zajímá...Mně se to taky líbí... Evokuje mi to "Čas" od Kim Ki-Duka, takže to vnímám podobně jako Adéla.Tak pana Vlčka hledám v tý blýštící se kouli, reflektoru či čo a nič... :) Je to pěkná fotka pěkného motocyklu v určitě pěkném francouzském městečku, ale stejně bych pěkně poprosila o další fotky, co by tak nějak dokreslily, co bylo potom a co pak... Ale jsem strašně ráda, že to tu visíte. :)Jak mám tvoje fotky ráda, tak tahle nakonec taky ujde :) ...ale že mi to trvalo.záběr pro mě fajn, ale nějak mi ta širočina poslední dobou u reportážních fotek vadí (myslim hlavně deformace). Jinak pěkný, v kontextu asi lepší.


fstop-3.5.6/eloise-2.3.9
Comments, page 1/29

<
Page