<
>
Filter in effect:

[fs:301]
Daniela Rohlíčková [fs:301]
[fs:120]
Ianus Germanicus [fs:120]je to sexy... Freddie by se zaradoval, Good times are now. :)http://www.youtube.com/watch?v=cSF6EOlmHbg :)

ale chodim pořád okolo a vím, tuším, věřím, že to dozraje ,)... dej mi čas, dej mi čas.moc se mi líběj ty barvy, malinko se mi zdá ten obrázek nedořešenej (nevim, jestli bych chtěla bejt blíž, nebo tam toho panďuláka trošku jinak zakomponnovat), ale baví mě na něj koukat a jsem ráda, že tu je... líbí.taky mi to, Ianusku, dneska moc nesedne... ten strom mi tam vyloženě vadí a taky se nějak ne a ne srovnat se čtvercem :)... ale lampa je to symaptická ,)tahle je taky parádní... jednoduchá, čistá, krásně barevná, mo_mentálně líbí :)pěkný je to... čistý, moc pěkný barvy, líbí se mi ten karavan na pružině :)Jsem hrozně ráda, že tu je... "Kouřili svý Habana, hejbali nóhama". :)
Dejchá z toho pohoda a klid, pro mě má atmosféru toho místa, je fajn.No sice teď nevim, koho teda ve skutečnosti zdravim, ale to neva... tak čauahoj! :)...no pro mě pívo klidně z kelímku :) A těší mě, pane Vlk!Já se taky směju, protože prostě automaty jsou nezvladatelný a mi to připomenulo vánoční večírek, kam jsem vzala Ricoha (AF 5, určitě něco moc podobnýho)... no ani jeden obličej ostrej, zato pozadí nádherně prokreslený. :)
Ten úhel pohledu jsi, podle mě, Ianusi, nezvlád', ale my naštěstí víme, že Tom vypadá mnohem líp. :) Jinak je to moc hezky barevný, resp. celý až zlatavý.Víš ty co, já kolem ní chodím už tak strašně dlouho a vždycky se do toho obyčejnýho okamžiku tak zakoukám :)... jsou tam věci, co mi vadí, ale obrázek, s tou krásnou nadhlavovou pointou, je až poeticky hezkej! :)...mi to zase nutí se usmívat :) Je taková absurdní a ještě ty barvy, datum a ten mráček do toho, líbí


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/1

>
<
Page