<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:325]
Pavol Laco [fs:325]mna najviac bavi ta odvratena tvar, ale inak mi praveze nesmakuje privela 'dejstiev' v jednom obraze.mně to nwefunkuje, ani když si ten prázdný vršek odmyslím... klobůčky pěkné to samy neutáhnou...Škoda přeškoda, že horní část je němá. Bizarnost scénky však zaslouží jednoznačnou pochvalu.hluchej vrsek, jinak by to jako slo. :)

(7 down, 17 to go.)fajn výsek.
sérii bych ráda viděla.ale jo, takovej obraz, trochu. jako na csfd, 80% scenar, rezie, kamera. :)popredi me bavi
pozadi nefungujeme tadle fotka bavi moc.
hrozne se mi libi jeji vyraz (at uz znamena cokoliv) a bavi me i kombinace slecna-slecna v pozadi i v popredi.dobra fotka!
(kompozice viz TH na mnoha mistech)moc mi nejde, palo, mas o dost lepsie kuskyludske, makke, dobre sa mi na to divaHned zpočátku jsem tušil, že je zde něco jinak. Nebyl jsem si však jistý, jak to je. A abych tedy nezpůsobil trapas, tak jsem v prvním vstupu preventivně nenapsal slovní spojení „pohled mámy“, ale raději univerzálnější definici „pohled dámy“. :))

Pavol, díky za informaci. Jak jsem již psal, ta fotografie má pro mne zvláštní kouzlo, a i přes určité výhrady ke kompozici se mi líbí, a jsem rád, že jsi ji vystavil. :)

PS: gratuluji ti ke kouzelné dcerce. :)nic tam nieje manipulovane, je to kamoska a moja dcerka jej zaspala v naruci, mal som po ruke fotacik, tak som to cvakol, bol to fakt okamzik...
dik vsetkym za zastavenie a panu vlkovi obzvlast. :)
myslim, ze urobit dobru fotku vlastneho dietata nieje uplne jednoduche, aspon pre mna, tymto pozdravujem martina s., ktoreho rodinne fotografie velmi oblubujem. :)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.6
Comments, page 1/8

<
Page