Filter in effect:

(anyone) 
[fs:240]
Ondřej Hruška [fs:240]jo takhle. ted ctu poznamky. ty veci jsi nedelal ty...
trochu skoda, ale kazdopadne to nemeni nic na tom, co jsem napsal, nafoceny je to dobre.ty fotky jsou vtipny a poctive udelany. na me je to sice uz mistama malinko akademicky, ale to prekousnu. rozhodne palec nahoru, dobra prace!první slovo, co se mi v mysli objevilo, bylo "prostor"...
postupně to zapadlo až tak, že se zhmotnilo do názvu na fotografii...
pro mě neuvěřitelně smyslová hra...fajn zabery, klasicky mi vadi ta agfa, no ...

+ souhlas s tim vrskem na prvni, to me hned prastilo pres oci. na ctverec je tenhle zaber tak, jak je, ponekud vykalkulovanej.o třídu vejš než poslední soubor... thumbs up...pro me vycnivaji soum a jeic, ty sou hodne dobrytož to sme rádi, že se líbí, přítel google vás zve na návštěvu toho místa, ovšem kulisy můžete z ptačího pohledu jen tušit:
http://tiny.cc/65o0s
vstup tři egyptský librysofistikovaně poskládaný.... jo, to je to slovo. sofistikovaně.
musel sem se k tomu párkrát vracet,
ale ta "sterilita" k tomu, co tam je, nakonec pasuje úplně parádně.ondreji, to jsou opet naprosto vynikajici obrazky pro me!

az z toho mam divnej pocit, jak se mi v poslednich mesicich nic moc nezvykne libit, ale tohle je zaber od zaberu tak samozrejme a sofistikovane dany, ze se neudrzim a nespoutane jasam! klobouk dolu...

(jen teda myslim, ze ty prvni fotce tady nevyhovuje ctverec, tam mi prijde celej ten vrsek navic.)daco z toho som tusim videl v bratislave, ze? urcite. prva asi vedie a daco sa este najde.nejdřív mi to vůbec nešmakovalo, nicméně na několikátej pokuk to vnímám jako celkem fajn zápisky.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 34/64

Page
34