<
>
Filter in effect:

[fs:140]
Ota Hejmala [fs:140]
[fs:163]
Jakub Wyderka [fs:163]já jsem podobných asi v poslední době viděl moc. Chápu, ale nenadchlo mě to....ale to není podstatné, to je asi jenom blbý skentřeba na té první fotce to vidím od komínu doprava jiné než doleva :-)
Buď mám blbý monitor, nebo oči :-)na papíře možná jo, na monitoru to není ono.typograficky pohrát? Já jsem myslel že je to nápis na skle autobusu.
proč by někdo měl psát na fotku "nouzový východ"? :-)nevím, kontrast na monitoru nekomentuju, obsah tak napůl.
Taková jako do šuplíku, ale ne na vyhození :-)fajn, připadá mi to dostatečně surrealistickéjá jsem si říkal kde jsem to viděl - a zdálo se mi že barevně - a ono to bylo v Reflexu :-)
je to na mě takové dost minimalistické, ale nevím jak jinak by to šlo vyfotit
celkem jojá už se na to dívám od včerejška a napřed se mi to moc nezdálo a pak jsem tam začal taky vidět všelijaké blbosti :-))). Dobré!já mám hrozně rád takové počasí. No to je jedno. Fotky celkem líbí, ale mám z nich takový závodnický pocit. Hlavně tou druhou to je. Jako orienťák, i když orienťák samozřejmě vypadá jinak. Víc se mi líbí ta první. Tonalita mi připadá dobrá, ta mlha klidně bez kresby, jenom mapu bych udělal čitelnou.nejsem na tenhle typ fotek, dávám přednost obsahu před kompozicí, ale 1 celkem jo, asi díky mizejícím kolejím


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/1

>
<
Page