<
>
Filter in effect:

[fs:140]
Ota Hejmala [fs:140]
[fs:245]
Stanislav Petera [fs:245]mně to nic neříká. Já bych řekl, že můj hledáček je s tvým nekompatibilní, takže ti asi moc můj komentář nepomůže. :-)já tomu taky nerozumím. Jestli jde o oblečení, tak to tam snad ani není pořádně vidět. Možná kdyby to mělo 2 metry na výšku. Ale tak když si to někdo objedná...tu poslední fotku z odkazu měla babička v oválném rámu nad postelí. Akorát byla víc do modra.marně přemýšlím, co bych k tomu řekl.zrovna čtu cosi o midcultu, tak by mě zajímalo, jestli to je ono :-)jinak mně photoshop nevadí, ale cílová skupina taky nejsemphotoshop ani ne? A kde jsou ty paneláky? :-)no, možná kdyby to bylo 3x2 metry... :-)...teda jestli je to focené kvůli tomu svetříku, tak asi chápu :-)já jsem úplně mimo :-)
Vlastně bych docela rád věděl, co je zajímavého na nahrbené slečně.
O čem to vypovídá, proč to vůbec někdo vyfotil.
Pro jistotu ještě jednou říkám, že mimo jsem já, aby ses zbytečně neurazil :-).
Možná kdybych to viděl na papíře v nějaké přiměřené velikosti, tak by se mi to mohlo líbit.mě by zajímalo, proč se teďka všechny modelky musí hrbit. Jestli na to je nějaký předpis.
Jinak celkem jo.já nic neobhajuju.
Asi je to udělané dobře, ale nedovedu si představit, že bych to dělal jenom tak z plezíru, jak si dělám svoje (špatné) fotky.ale to je z takového dámského časopisu, jestli jsem to dobře pochopil.nějak nechápu, co to má znamenat. :-)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/1

>
<
Page