<
Filter in effect:

[fs:120]
Ianus Germanicus [fs:120]
[fs:172]
Martin Slavík [fs:172]já se musím přiznat, že z těhle kytek mám letitou hrůzu, bo naši jich mají plný balkon a kolegyně plnou kancelář a já je každé léto, když odjedou na dovolenou, musím chodit den co den zalévat, ty bestie žíznivý...
a já nesnáším zalévání kytek, když je jich víc jak jedna... to jsou úplně stejné zelené žíznivé chuchvalce jako tyhle, cos vyfotil ;-)

prostě tohle není pro mě - já v tom tu poezii nevidím (a asi ani vidět nemůžu).Je to obrázek jak z filmů Karla Zemana. Pěkné.

Astronaut Toník zjistí, že Měsíc, na kterém před chvílí přistál není tak opuštěný, jak by se zdálo. Přivítají ho tu všichni, kdo se sem dostali díky fantazii spisovatelů - Vernovi cestovatelé, Cyrano z Bergeracu a hlavně největší kosmický cestovatel, věhlasný Baron Prášil.
Ti všichni ho ovšem považují za měsíčňana a Baron ho pozve k návštěvě Země. Toník souhlasí, a tak se ve fantastické lodi tažené Pegasy, vydává dvojice na cestu. Ocitnou se v Cařihradu, kde jsou sice přijati samotným sultánem, ale poté, co osvobodí z jeho harému mladou a krásnou zajatkyni Biancu, musí prchat před jeho hněvem.
Cesta je vede po souši i po moři. Zažijí námořní bitvu i ztroskotání lodi, v břiše obrovské velryby projedou všemi oceány světa. Romantický baron se směle vrhá do každého dalšího podniku doprovázen zamilovaným i když plně vědě oddaným Toníkem a krásnou Biancou. Absolvuje let ve spárech ptáka Noha, projede po mořském dně v sedle mořského koníka a nechybí ani slavný let na dělové kouli.
To všechno a ještě mnohem víc Baron se svým obvyklým šarmem zvládne, srdce Bianky však přesto všechno patří Toníkovi.já o tom pořád dumám... asi je tam na mě moc světla v té louce, ale je to zvláštní, zvláštní, zvláštní, takovým zajímavým způsobem.jo takhle... to mi nedošlo, jaké je to portfolio a jaký kontecp
takhle jo, takhle to beru, staré sudeťácké polednice
sehr gut, zeitgenössische pseudo-künstleraha, mně přišly ty stíny moc světlé, ale já jsem známý kontrastofil ;-)obrázek je to hezký, ale mám pocit, že jsis tak vyhrál se stínama, že to už trochu začíná připomínat HDR.
to zábradlí a jehlánky jsou ale úžasně geometrické.vyšly pěkně ty tmavé tóny
taková pohodička
fajnto je příjemná divočina neučesaná - fajn

pes: ten bílý flíček mezi rukou a tělem bych asi odrazítkovaljj - světlo/nesvětlo to asi pro mě popravilo...
možná by se s tím dalo ještě čarovat?mně ten kontrast sedí
kontrast je prostě kontrast
a ten mají mazlíčci rádi

akorát to pozadí teda moc nesedí, ale jde o auťák, žejo...tož pěkné, precizní...
ale za sérdce
mě to nechytlojj - filmové stripy
nahoře gud rf
dole je to ten půlený formát ze starých foťáků z 60s
a ten pruh úplně dole máš nějak podexponovaný

vcelku příjemný (pro nás námořníky), ale asi by to chtělo ještě nějakou vizuální atrakci/děj ...to jsou nevděčníci, zelená jim nevoní, nezelená jim nevoní...byl to běloskvoucí margarin
zapovězen čínský císař
anebo
další dalajlámek
je to krásná fotka rodiny


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/4

<
Page