<all comments> ]


Barcelonské „magické kulisy“ mne fascinují. Kompozice této fotografie se mi však jeví jako poněkud chaotická. Jakoby začátečnická.



já asi chápu to (přetrvávající) okouzlení místem, kde jsi byl, ale nejsem si jistý, zda tenhle obrázek může fungovat i na nezúčastněné



Jiri, jsou hejblatka a hejblatka, pro mne. Aspon.
;)



Priznat s digitalem postproces v PS je asi stejny jako priznat vyvolani filmu. :)



Fajn kousek, adjustovan k me nelibosti..., ac nerozumim tomuto remeslu, je to pro me koukatelna grafika... Asi vic nez hromadka sterku... I kdyz s ni to zrovna pasuje...



[fs:102] (pes: ale třeba časem budeš mít víc fotek stojících na necentrální kompozici...)



[fs:102] jo, myslím, že bude patřit mezi mé oblíbené fotky od tebe... ale nesedí do vybraného cyklu "grit". kompozici má postavenou na zcela jiném principu, takže vyčnívá.

vokurkova poznámka mi už navždy u téhle fotky bude evokovat jablečný koláč s mandlema... dala bych si.



Verim, ze v nejake serii a na dobrem printu by to mohlo zapadnout do nejakeho obsahlejsiho souboru.



Jak jsi uz priznal postprocesy v PS, tak se mi vic libi ta scannerova. ;)



[fs:102] vidím to podobně jako tomáš, i když takhle ta fotka zase zapadá do cyklu... těžko říct, no. možná ukazovat jen jednu verzi, kterou pojmeš jako finální. a tu druhou jen jako podpultovku pro vyvolené k diskusi mezi řečí nebo tak něco. :)



Ale i tak je to hezká fotka. A odkazovaný bonus (zešílivší program pro úpravy fotografií) je výborný! Doufám, že porucha nějakou dobu vydrží. Těším se na další!



Jo, souhlas, ja jsem tuhle finalni totiz udelal z blby verze, kde to neni srovnany. Zpusobilo to okno (potazmo umisteni modelu), ktery pustilo malicko vic svetla do spodku a vrsek zustal trochu tmavsi.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.9
Comments, page 225/4284

Page
225