<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:152]
Tom B/W Barva [fs:152]tak hlavně aby to byl dobrej ročník. svůj k svému. :)no ja to sem flaknul taky trochu symbolicky.
kazdej chlap je z rymicky vedle a ja se pomalu loucil.
tak doufam, ze si z toho tomas vezme ponauceni. :)
sem zpatky a ted bych tak rad videl i fstop.
kua!a že něco neřekneš. Takový zážitky a ty se chlubíš div né na poslední chvíli. :) Jsem rád, že jsi ok.Se v těch odborných výrazech nevyznám, furt ti něco točili, pak tě doktorka posílá na kastraci, ale to důležité se člověk neznalý z toho nedozví. Takže bude to holka nebo kluk?Dik, chlapi! :)
Neco z Valpolicelly uz jsem pil a mam na to dobry vzpominky. Urcite zkusim. ;)na redeni muzu smele doporucit ca'rugate valpolicella ripasso 2011, prodava to nejakej markuzzi na kozim placku. taky montej. budes zit!"... a lítat můžu!"
Paráda! :)Přesně tak, Jardo. :D
Jenže si mě v tý velikánský žlutý bedně stejně odvezli. A znovu točili a koukali ultrazvukem a zase točili a pak mi řekli, že si mě tam nechaj. Odvezli mě na pokoj, nalepili na mě placky monitoru (z toho okamžiku foto) a bylo. A pak každý čtyři hodiny točili a koukali a píchali do mě, že sem si po dvou dnech říkal, že bych jako už zas šel. Ale skoro v tom samým okamžiku přišla doktorka, že se jí jako něco tento a že prej na katetrizaci. Kdy? já na to. No hned. Nejvíc si pamatuju svist obalu a vytažení toho drátu z futrálu, u pátýho jsem přestal počítat. Ale asi je tam nervali najednou. :) Divnej pocit vědět, kde ty dráty jsou.
No jak už jsem řek, sem doma a lítat můžu! Takže pohoda, opráším kolo a začnu s tím chlastem... ;)natočili mu ho
a co myslíte?
...
měl ho tam?
...
neměl.

:-)ja ani netusil, ze se neco takovyho deje... tak doufam, ze to nabralo dobrej smer a ze jsi ok.

(19 down, 5 to go.)Jonathane Livingstone Racku Tome, buď zdráv!

pes: ta fotka je dobrá, protože má příběh. Silný příběh...

pes2: ano, je třeba již nezanedbávat životosprávu - vínko se má konzumovat svědomitě, pečlivě, řádně a pravidelně... :)jooo, to byl svatek, kdyz jsem v praci dostal na stul egu a 40 mb harddisk! :)

diky vsem za zastavku


fstop-3.6.7/eloise-2.4.14.3
Comments, page 1/6

<
Page