Filter in effect:

(anyone) 
[fs:152]
Tom B/W Barva [fs:152]jo a vlastne..., pak to jeste existuje 60x90 na zdi v jednom byte v Kobylisich, ale...Lukáš: jo, souhlas s kritikou... Jsou to moje prvni pokusy s filmem, druhy film s Minoltou. A s mym poradkem, kde je mu konec... Takze mam jen tohle, no... :-((
Trochu srdecni zalezitost a to i kvuli Zuzance... ,-)mně se to líbí, velmi. jednoduchost toho záběru z toho činí až grafickou fotku - z větší dálky a rozostřeně si člověk jakoby najednou nebyl jistej, jestli to neplachtí někde nad mořem.
nicméně adjustace je hrozná a máš to silně přeostřený,
což mi tu celou legraci poměrně kazí....k první se pořád vracím, takové zrcadlení nezrcadlení

druhá není špatná, pěkně grafickájo, ja si je pamatuju

ta prvni, hodne velika, by byla vybornaaaa,
o tom prolinani v ni tu uz byla rec,
jak tu uz nekdo nekdy zminoval "bavi mi" ;)

ta druha neni spatnaten první záběr mi teda moc nefunguje, ale věřim, že na papíře by to mohlo mít grády.k te prvni se musim vracet. je to dobry. i kdyz je to trochu rozharany.hmmmmmmmmmmmmmm tak to je klubok dulepo te jednicce bloudim a bloudim a bloudim a ztracim se a nachazim a bloudim ... spica vec :)obe su tak zvlastne zaujimave, vydarene povedal by som, pacia sa mi.Taky jsme tam byli na vylete a mam odtamtud hafo digicvaku. Je to tam smutne. V jednom filmu pro pametniky jsem videla, jak se tam koupaji. Byly tam kabinky a vubec takove kulturni to bylo.

K fotce. S tou druhou mi to moc hezky ladi.Martin: je to byvale koupaliste (otevreno roku 1929) pod Barrandovskymi terasami v Praze.ufff, ta první je u mě výborná ... kde to je?


fstop-3.6.7/eloise-2.4.15
Comments, page 5/6

Page