Filter in effect:

(anyone) 
[fs:190]
Eva Zmýlená [fs:190]hele teď v noci jsem na to zcela z nenadání narazil... možná je to tim, že mam v sobě už lahev vína a jsem v sympatický společnosti, ale tahle fotka mi nepřijde vůbec špatná.
sice je ten řez nahoře tak trošinku trendy, ale možná by mi to ani tentokrát nevadilo, částečně. je to krásná ženská.[fs:126] hravosť takejto techniky fotenia vie byť vždy okúzlujúca, bravo!pride mne to po vsech strankach spatny...Evo, čekal jsem, že odpovíš spíše něco takového: „ano, jsem si toho vědoma, a to už od první chvíle, kdy jsem ji spatřila vyvolanou na negativu, ale víš, mám takový speciální důvod, proč ji publikuji. Ten důvod je natolik subtilní, že ho nemohu probírat veřejně. Navíc bys to stejně nepochopil, protože neznáš souvislosti. A možná bys to nepochopil, ani kdybys ty souvislosti znal. Ale věř tomu, že sakradobře vím, proč ta fotka tady je!“
;)Kdybych si myslela, ze je to katastrofa, tak bych to sem asi nedavala. :)Evo, snad se nebudeš hněvati na drzého vlka. U této fotografie jsem velmi kritický. Měl jsem rozepsané konkrétní poznámky, ale smazal jsem je. Vždyť to přece musíš vidět sama, jaká je to katastrofa. Teda samozřejmě výhradně ve smyslu fotografickém. Anebo máš jiný názor?též tam nevidim nějakej radikální posun od těch FP záležitostí, kde se těhule na černým pozadí nebo v závoji drží za bříško a romaticky "očekává".to by musel bejt nejakej mnohem vic garazovejsi grunge, abych pobral to topeni. to je aranzma, panecku. ta tehule nema sanci.Mně to připomnělo mývaly, co jsme viděli takhle lézt po zábradlí u vodopádů v Brazílii... tak jsem se teď zarazila, jestli to náhodou neni taky mýval, ale je to lemur, to je jasný ,)
milej záběr, na Holgu ostrej jak břitva, se mi zdá :)Za úplňku se probouzí motýli a motýlice.


fstop-3.6.7/eloise-2.4.14.3
Comments, page 2/10

Page