<
>
Filter in effect:

[fs:118]
Lubomír Vlk [fs:118]
[fs:126]
Peter Burda [fs:126]Tato fotografie je úžasná. Vysloveně senzační. Jedna z nejlepších na fstopu za hodně dlouhou dobu.

Jak je možné, že se zde vytrousilo tak málo komentářů?

pes: ale proč „iba kvoli vlkovi“? Vždyť takovouto mimořádně zdařilou fotku přece musí ocenit řada dalších zevlerů.

Svatební fotografie sice nijak zvlášť nevyhledávám, ale takto skvělou „dynamickou“ fotkou, exponovanou v pravém okamžiku, se rád, s respektem a obdivem opakovaně pokochám...paráda!

pes: „Nevidel som tu žiadnu svadobnú ...“ ... což neznamená, že tu nejsou:

http://www.fstop.cz/e/rytir/jana-a-tomas/

http://www.fstop.cz/e/rytir/dita-a-marek/Nikdo nic nepíše. Asi jsou už všichni otrávení... =oOHalucinogenní varianta Jedové chýše?Výrazný občan v kompozici, která trochu tahá za oka, ale tahá tak nějak nedotaženě či přetaženě, že už ani nevím, zda mne tato kompozice vadí anebo nevadí. Ale ať už vadí nebo nevadí, určitě jde o zajímavý portrét. Až bude podobných portrétů postupně vystaveno třeba padesát, potom z takového sběru možná vznikne hodně působivá série.Zobecňování způsobuje křivdy, ale přesto mám nutkání připomenout, že minimálně od osmdesátých let pominulého století je slovenská fotografie progresivnější (tvořivější, svobodnější, hravější) než česká. Když jsem kdysi na výstavě progresivních slovenských fotografů (Slovenské nové vlny) uzřel například fotografii Dog's Day od Petera Župníka, doběhlo ve vlčím vnímání fotografie k malé revoluci. Dog's Day mám zafixován jako jeden z milníků na cestě k osvobození fotografie od fotografie. Kdysi fotografie osvobodila malbu. A později malba osvobodila fotografii.

A co kváknout k nyní vystavené „tapetové“ šípkové grafice od Mistra Petera Burdy? Prostě paráda! Vitamínu C není nikdy dost! :)Mistře Peter, vím, že nyní vystavujete úmyslně špatné kompozice. Jenže pro vlčí vnímání jsou tyto kompozice špatné takovým způsobem, že u nich nenalézám žádnou kompoziční pikantnost či k dumání ponoukající provokaci. Zkrátka jednoduše zřím, že je to zaparkované špatně a žádnou nadstavbu zde zatím nedokážu vyšťourat. Tím se však nenechte odradit (pokud na těchto antikompozicích žádné exotické koření nenalézám, neznamená, že tam není) a postupujte dále do vozu. Jsem zvědavý jak šimpanz na další Vaše fotografie!Kouzelná situace ve fotogenických kulisách, ale...

...škodovka, že objektiv nebyl namířen nepatrně výš, a škodovka té poněkud ukrutné tonality. Rozumím, že světlo příliš nepřálo, prostředí bylo hodně kontrastní, ale...

...těším se na další fotky nejen z nostalgického prostředí cirkusů a kolotočů!Jak napovídá vyfotografovaný portál, podpořen názvem fotografie vyvedeným jazykem kmene ostrovního, jede o fotografii vstupní. Mistře Peter, račte vstoupit do cirkusu, jež fstopem se zove, a buďte vítán!

Těším se na další světlografie! :)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/1

>
<
Page