<
>
Filter in effect:

[fs:301]
Daniela Rohlíčková [fs:301]
[fs:298]
Igor Chmela [fs:298]...asi 3 fotky jsou pro mne "zbytečně" vystavený, ale moc ráda jsem to viděla a pobavila se!
PS: sledujeme tě, Igore, jseš príma chlap :)U první fotky je sranda panáček, takovej dvojportrét, ale abych pravdu řekla, tak ve mně jinak nic nevyvolává a první, co mě napadlo, bylo: "už zase" ,) (rozuměj - póza, výraz), ale jenom se mi to možná dneska netrefilo do nálady.
Druhá fotka se mi líbí určitou abstraktností a prostorem k fantazii, fakt ve mně vyvolává spoustu asociací. Taky bych jich ráda víc - těch fotek. :)No jo, mě to zase baví! Tak váhám, jestli ke každýmu snímku něco psát, ale asi jenom řeknu, že jsem ráda, že jsem to viděla a že mě to pobavilo. Něco bych vynechala, ale vidět, jak si hrajete ještě v zákulisí, je prostě veselý.já to žeru!!... to jsem si nemohla odepřít napsat. :)
Kdybych si mohla vybrat, tak bych ty sirky posunula malinko dolů, ale jinak pro mě paráda... pěkně oddělený párek od tmavýho, ale znatelnýho pozadí, krásně velká volská oka,) všechno mi to zapadá do tvejch pinholportrétů... líbí se mi to, bezva to vyšlo.že prej jedině Dano_ne :)

taky líbí, milá a nenásilná fotka, prostej a vesele pozitivní okamžik... gratuluju moc k prckům a jenom radost přeju!krásný.

tos' zvětšoval s punčochou nebo jak je možný, že je to tak měkký? :)
Krásný dítě máte, vážně, pěkná fotka.pro mě intimní, pěknej portrét. Taky beru tak, jak je :)bezvadný... já mam tvoje portréty ráda.tady jsou krásný kousky, vůbec si celkově odnášim moc příjemnej pocitkrásná, moc pěkná fotka (a asi hezky velká koupelna, co?).


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.6
Comments, page 1/1

>
<
Page