<
>
Filter in effect:

[fs:301]
Daniela Rohlíčková [fs:301]
[fs:251]
Michal Bílek [fs:251]Já nevim, mě to asi zajímá víc, než bych ráda. :) To dítě to tak táhne, že se už poněkolikátý vracím a zjišťuju, že se mi ten záběr líbí.nevim ti... mně nějak vadí, jak to sem házíš na přeskáčku, pátý přes devátý, šli dva a prostřední upad. Jinak mně to výrazově docela imponuje a celá série (pokud existuje:) zajímá...záběr pro mě fajn, ale nějak mi ta širočina poslední dobou u reportážních fotek vadí (myslim hlavně deformace). Jinak pěkný, v kontextu asi lepší.Čoveče, Michale, takhle ve čtverci a takhle zabraný úbec úbec a ani ta situace mi nepřijde dostatečně absurdní/jedinečná, aby to utáhla... Ale zdravim! :)Strašně by mě zajímalo, co tomu předcházelo a co následovalo... takže jako Jiřina,)mně se ti to normálně líbí... no :)Já bych to brala všema deseti, nebýt toho trvdýho stínu... Líbilo by se mi to úplně plochý plochý. :)...pěkný, škoda, že to neni v rámci sériehttp://www.fstop.cz/e/40.bilek/untitled/
http://www.fstop.cz/e/58.bilek/untitled/

Mně se ani nezdá, že by to bylo absolutně mimo Michalovu tvorbu, ale faktem je, že tvůj rukopis to malinko ztratilo... Víš, že má člověk zase pocit, jako by to tu viděl už x krát od x autorů.
Poskládáním se mi to docela pozdává, i barvama, ale emoce to nikterak nevyvolalo - a možná ani nemělo. :)taky mě napadl Doisneau... :)) kouzlo okamžiku to pro mě docela má... já se přiznám, že mě to baví.

PS: je tam toho teda ale šílěně moc, fakt :)ty jo, jak se ten vozejk skryl pod odlesk, co. :) Mně se líbí hlavně ten světelnej efekt a barvy.to jo, ta kružnice dole a kolo v ruce mně docela i stačí, včetně barev, jenom ten fialovej domek ti ne a ne odpustit. :)
Je to tvoje, to by napsal teepee, takže já to psát nebudu ,)prostě ten pán s brankou na zádech je úžasnej :)... taky mě to baví... všechny ty dotyky, úseky a zastavený oka_mžiky, strašně se u toho usmívám, až směju... bezva asi .)


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/1

>
<
Page