<
Filter in effect:

[fs:104]
Tomáš Řihošek [fs:104]
[fs:245]
Stanislav Petera [fs:245]hezky, cisty. gere a ebap z toho vycnivaj (stylove), ale ok.
prijemna zmena po tom vsem pukn-artu tady.re: teepee - no, to je takový "na povel" oboje. páč nahoře si neumim představit, že by v reálu týpci šli oba takhle mimo ;). ale ten pohyb je tam hezky.cve ja si ten casak jednou koupim.
...veci jako NEW LUXURY me hrozne berou.teď nevim, jestli ten komentář vyznívá nějak negativně nebo jak. ale intonace byla cca +- blahosklonně udivená ;))te dobrý to video k tomu... ty seš expert stejně :), nanosíš vlastníma rukama props a modelíny doprostřed přírody, abys to pak doshopil takovým způsobem, že to vypadá jak 3D + matte nebo umělý kulisy přinejlepším.zajímavý, měl jsem kámoše, co se kreslením snažili dosáhnout fotografický kvality a dycky skončili takle nějak. ty shopením fotek děláš něco podobnýho z druhý strany, ale končíš na stejným fleku. pointu nemám ;)wolverine by z něj byl pár tahama ale dobrej ;)já moc nemám rád tohle svícení. já vim, že je to teď moderní, ale co na to naše babičky??a přitom Software used: Adobe Photoshop CS3 Macintoshtakle to tam fakt vypadalo, jo? (i s tím vlátím ;)
ty máš dar vyfotit věci tak, aby pak vypadaly jako po těžký postprodukci. zkus někdy cvaknout nádraží v čelákovicích třebas hele ;)) - jen tak, co to udělá (z toho vyleze half-life, ne? ;)cve, to sis z tý indie přivezl dost málo fotek...
a dost malejch ;)

ale ta první se mi líbí, je jak nějaká ilustrace od j. howa.tohle pro mě nemá ten přidanej absurdní twist jako ta předchozí. už je to jenom přearanžovaná naleštěná scéna bez nápadu. nebo s nápadem, ale takovým hodně základoškolským ;)
a nedal jsem to zakončení její levý ruky. tyhle umělohmotný chyby mě donutěj tu fotku zavřít dřív než je možná vhodný...oni lidi asi nejsou připravený to vnímat jako záměr.. já s tim taky chvíli žongloval. ;)v tomhle bude dobrej ten.. jaxe... no jak se nechá dycky hrozně vyprudit ;)
zjistim.cywe, to asi bude fakt moc dobrý ;)
asi se budu muset ještě přijít dívat.
tý modelky se drž franto.


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/2

<
Page