no, ved podla predpokladu. ale tie trubky vam musia napovedat, ze my sme andrgraundovy fotoklub a my robievame take hovadiny ;)
pripadne, keby som vyvinul tlak na vase lebky z viacerych stran, az by vam vybehli fišajz, tak by ste si casom na ten pohlad zvikli, nie?
Aj ty, Brutus? vlastne Pavlinka? ach jo
S(10) zenitarky z klubu
Matúš Mudroch
pripadne, keby som vyvinul tlak na vase lebky z viacerych stran, az by vam vybehli fišajz, tak by ste si casom na ten pohlad zvikli, nie?
Aj ty, Brutus? vlastne Pavlinka? ach jo
[ všechny komentáře autora pro sebe sama ]