>
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:114]
Jitka Kotrbová [fs:114]Díky za přivítání .... omlouvám se, jestli budu reagovat a hodnotit sporadicky a s časovým zpožděním ... nějak nestíhám ... jsem na tom, jak ti šerpové, kteří si v polovici cesty dávaj´pauzu, protože šli moc rychle a jejich duše se za nimi opožďují... Tak já teď občas taky raději čekám :-)[fs:102] té první něco ještě chybí, ale druhá je parádní jak je.ja myslim, ze obe jsou fajn, nejasam, ale dobre to je...ahoj Básnířko Jitko, vítej...! =O)
pes: speciálně hodně se mi líbí ta druhá fotobáseň: fotografie sochy bez sochy...... svět pohledem koukolu setého oranžově nabarveného se mi líbí, aneb kdybych mlčel a jen hleděl, bylo by to lepšíto se mi libi, moje kamoska ma podobny styl, tak jsem na to dost zvikla. Jedna ku druhej su uplny kontrast, 1- prijemna, 2- hodne dramaticka..ahoj jitko), ta první, to jseš ty)....... neříkám, že druhá ne, ale první je první)obě jsou moc pěkné, každá zvlášť, souvislost mi ale poněkud uniká. Obzvláště miklínovské jablíčko se mi líbí. Vítej!ahoooj! :-)
mně se líbí obě, ta první víc. Mám pocit, že jsem ji někde viděl. Asi na tvých stránkách?ako bezdomovec som sa posledny tyzden zjedol asi 10kg jablk lebo su lacne a chutne, takze prva mi tak dobre zapada.. druha mi nejde, ale vitaj+1 :-)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 15/15

>
Page
15