<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:303]
Tomáš Jíra [fs:303]Trochu to připomíná fotky cestovatelů autostopem...prima
ikif mi ale taky prijde spis navicMňe sa páči, jak tam skáče tá puma okolo popolníku.Všetko skvelé, úplne to z tých fotiek ide samo....dobry, neni tam ten ikif nejak navic?...je to příjemný... pak jsem tady psala bla bla a něco o pomlázce, ale ve finále mi stačí poznamenat, že je to docela fajn. :) zdravim.Možná se to bude zdát nepochopitelné, ale práce, která v minulosti již mnoha pozemšťanům údajně pomohla, v mém případě nepomohla (pokoušet se pracovat pravděpodobně nebyl úplně šťastný nápad). Závada je však přesto odstraněna, a to i s handicapem vojenského oka. Nazíráno s odstupem je již jasné, že problém byl v kompatibilitě zvířectva. Když se zde dnes v deset hodin a padesát osm minut nečekaně zjevila iniciační zmínka o zvířeti, na které vlk tradičně reaguje, tak se ve vlčí kebuli konečně rozsvítilo!

A když teď iniciační zmínku o nejmenovaném zvířeti vynecháme (takový luxus si můžeme dopřát, protože je již rozsvíceno) a vrátíme se k dřívější definici „liščí čumáky“, zjišťujeme, že jde o velmi hezké pojmenování standardního prostorového úkazu. :)vlk uz priblizne 168 hodin pracuje a stale zadna jednicka, liska, koza. proste nic. uz chapu to vojenske oko. :)mne sa to paci.
ten chudas je este aj dole kopcom od toho prachaca... :)fajn vtipek, ale obrazove se to vlastne moc nehrajeTo jsem teda blázen. Nevidím ani jedničky ani lišky. Ale asi bych neměl podléhat předčasné skepsi. Když vydržím ještě jedenáct a půl hodiny pracovat, tak se možná dostaví alespoň lišky, aby daly dobrou noc.


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 1/8

<
Page