<
Filter in effect:

[fs:340]
Magdalena Klára Hůlová [fs:340]
 (anyone)baví, hodně. Velmi příjemně se mi na to kouká, opakovaně.parádní harmonie barev. ty (dvě) zelené jsou kouzelné.Díky za zpětnou vazbu. Není to žádná hitparáda, jen takový klidný domácí záběr. Zdálo se mi to zajímavý co do kopozice a skladby struktur materiálů na fotce, no. Osmělila jsem se jí vložit po konzultaci s náčelníkem a každá další reakce je pro mě velmi cenná, děkuju. :)Co je na tom nenormálního? Podívete se na magnum, jsou tam desítky takových fotek. Myslím, že to Lukáš ukazuje jako fotografii, která má své kvality jako obraz i jako záznam.
Líbí se mi ta perspektiva a jak jsou vykreslené ty drapérie.mně by se na to hezky koukalao i bez týpků. Je to libé na pohled a týpci jsou to plus, které do posouvá od prosté libosti k libé zajímavosti.:) přemejšlim, že si ten vejlet fak znova udělám. tady máte pět dalších, co šly vyfotit líp. ;)
http://www.humanart.cz/nahled.php?id=77763&bgcolor=barva1A1E20Tomášové, děkuji za komenty.

VT: to znamaná, že, co se dá sem, nesmí se dát jinam?ja uz nicemu nerozumim. ve workshopu je spousta isem. dokonce nedavno tam dalsi pribylo. ja uz nevim, co delam jinak, ze je to spatne.já nevěděla, že se to nedělá. Pardon, smaž mě. :)mně to vlastně příjde vtipný, ale tak smutně, a na to, abych se na to chtěla koukat, mě to tolik nebaví a esteticky bohužel zcela míjí.je to hodně dobrý a Ivánek Lupták mě baví mocně. Pěkně jste nám ho po tý DAMU na Zábradlí zajeli :)jako Ianus
je to jen na takový letmý pohled, nemám na čem se zastavitjá to fotku úplně zbožňuju, ale to se nepočítá :)

a souhlas s TP, ruce mám na tom obrázku taky nejradší a vlasy mě taky trochu mrzí


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/3

<
Page