<
Filter in effect:

[fs:120]
Ianus Germanicus [fs:120]
[fs:103]
Ondřej Rytíř [fs:103]přehlídka typů to je, ale chybí tam kočička...subjektivní cestopis je hezký název :)

mně se nejvíce líbí pebe
tu považuji za krásné
haikupodle mě přeostřené boněco takového, na hranách je něco jako moc kontrastuOR - je to dřina: už jsem si to stáhnul a vytisknul, vyřadil, co tam nechci, zůstalo mi asi 40 fotek, a ty si budu muset doma vyskládat na podlahu a nějak seřadit... čekej.
vidím, jak to není vůbec jednoduché probrat & vybrat.stějně jako u té předchozí série - já bych ten příběh odvyprávěl pomocí (převážně) jiných fotografií, než jsou v tomto výběru... některé záběry mi přijdou vynikající.

celkově mě to zaujalo (i se svatbou Any) především jako zajímavá antropologická pouť do svatebních zvyků a trachtací roku 2012, včetně jejich fotografického zaznamenávání.tohle je fajn report ze svatby tak, jak by asi měl být odvyprávěný pro zúčastněné...
ale když jsem koukal na ten odkaz, tak já bych si dokázal představit, že s jiným výběrem by šlo odvyprávět i výborný a fotograficky silný report pro pro fotografy (ale už by z toho asi moc neměli ti zúčastnění, byl by to úplně jiný příběh - je to boj, ty výběry...)přilepili někoho na vrata od garáže, neasi...pro mě je to moc daleko, alespoň o krok o dva blíže...je to takový... fotbalistický ;-)
je to dobrej okamžik, fajn
na mě možná trochu moc "studenej" technickejhelemese, příjemnej fotbal, velmi příjemnej...

Ting vs. Ting
2:0

fajnjsem tě prokouknul - ty jseš takovej hračička. ;-)

ale fajn.pro mě příjemný, žádnej zázrak, že bych si z toho sednul, ale rád jsem to viděl - slušnej fotbálek.jj - celý trochu jinak ... a bylo by to opravdu velmi dobré!!;-) ten míček je tam jak priklonovanej
dal mi vzpomenout na tuhle fotku - http://www.fstop.cz/e-fs?cf=fstop.cf&s=V&I=7641

mels jich tam naklonovat víc ;-)

pekna situaceale jo, zajímavě vyříznutej výsek z reality... ale "něco" mi tam chybí... za 5 minut už si na ní nevzpomenu..


fstop-3.6.7/eloise-2.4.15
Comments, page 1/2

<
Page