<all comments> ]


když na to tak koukám,tak /kacířsky :) / by se mi líbil spodní čtverec /fiknout pod loktem její levý ruky



paci sa mi svetlo...ale je tam hrozne vela informacii...strasny chaos



to torzo mi pride take ani muzske ani zenske a vadi mi ze jedna noha je tmava a druha svetla a aj ta ruka cez prsia sa mi tam nehodi



[fs:102] Mi se to zdá strašně zmatené. Možná bych volila jednodužší kompozici, nebo pozadí (ta rohož by tam třeba být nemusela), určitě jemnější světlo. Nebo prostě úplně jiné pojetí (zaměřit se buďto jen na modelku nebo jen na odraz v zrcadle). Takhle všechno dohromady z toho dělá jeden velký maglajz.



Hm, ctu a raduju se z tolika pismenek, moc diky za vsechny komenty. I kdyz ja osobne proste mam tuhle fotku samolibe rada. :o)



kdyz ianus zamiri na stred, tak se taky trefi.

ja ocenuju tvoji odvahu obrazky inscenovat, ale casto z toho take slysim takove 'nejsem si jista, jestli me dobre slysite, tak budu mluvit nahlas...' nedovedu presne navrhnout, co zlepsit.

ale chci rict neco, co budu ilustrovat situaci ze sveta podle garpa (uz to ctu asi podvacaty) - helena, garpova manzelka, rozebira historku, kterou garp vypravel jejich synovi na dobrou noc, a rika mu, kterym mistum neveri. a on si misto toho vymysli, jak to tedy bylo 'doopravdy'.

timhle blabolem se snazim tedy rict, ze tohle pro me nema zadnou vizualni ani obsahovou hodnotu, ten snimek mi pripada 'neverohodny' az nesmyslny.



teda mě se to líbí docela hodně. co je možná trochu škoda, že nevyšlo to světlo trochu líp na levou nohu...ale jinak.jo)



aj oj, tak tohle se mi zda pro zmenu proti te minule dost spatny :/
zmateny, divne prekonstrastneny, a me oko jeste dost stvou nektere "rezy"



ovečky ve městě sou perfektní, ostatní mě moc neberou



bude to znit pitome, ale prekazi mi tam ty prsty ,, takovy detail, ale jak uz ho jednou vidim, tak se na nej upinam a neumim to videt bez nej ,,



Díky za reakce, nepřekvapuje mě ani tak moc, že vás to nezvedlo ze židle, není to žádná "bomba" sám k ní mám takový zvlášní vztah - vznikla při jednom blbnutí s kamarádkou a krabičkama, nejdřív jsem ji zavrhnul a upřednostnil typicky líbivou fotku, se kterou jsem sklízel body na PP. Dlouho ležela v zapomnění a nedávno jsem jí našel, přesně tak jak jsem jí kdysi zvarhnul, tak mě včera okouzlila, jako bych jí viděl poprvé...



Ja mám proste predstavu o priamočiarejšom vyjadrení...buď by som si vybral len modelku lebo sa mi páči a je sexy
...alebo sledoval efekty v zrkadle a model by slúžil len na dokreslenie...takto je to pol na pol a stratil sa mi zmysel ...,trblietanie (třpití) sa jej niečo medzi nohami to sa tam ako vzalo



mne sa uz nepaci velakrat pouzite klise zo zrkadlom, suhlas s ianusom



suhlasim s otom :)...lepsie by som to nenapisal



no xcelo by to naozaj trosku viac citelne :((, ciste svetlotvary natentorkat malo



Hm, hm, vazne moc diky za nazory. Tady je snad jedinej server, kterej znam, kde se clovek i neco dozvi. :o)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.9
Comments, page 3557/4284

Page
3557