<all comments> ]


kazda ma nieco do seba...kus poetiky, na dvojke mi trochu vadi ze ta poulicna lampa je taka velmi konkretna, ale celkovo sa mi to dnes paci



Izidor: ono je to jako když si přečteš jednu větu z povídky. Samotná ti toho moc neřekne :-)



[fs:126] ach a koľko aerotiky.... to lietadielko ! taká drobnosť ... a v súvislosti s tvojimi prácami tak významná ! páči sa mi tvoj rukopis Vlku. Toto je autorská fotografia.



dobre a zabavne :-) jak prvni foto, tak druhe, i popis



Ať se na to koukám jak se na to koukám, tak v této fotografii nevidím nic, co by ji posouvalo někam výš...



pes2: ještě dodám, že následný den – v sobotu – se na té pláni objevilo již více návštěvníků, ale to tam (pokud se nepletu) zase nebyl štáb z ČT... ;)))



[fs:102] =o)
to letadlo čumákem dolů je boží (všimla jsem si hned, že je to kačena ;o)



...ona ta akce byla opravdu poněkud bizarní... ...toto se odehrálo loni v pátek... ...trochu poprchávalo... ...po ploše se proháněl na zadním kole nějaký motocyklista a svým drapákem vyrýval písek, několik dětí pouštělo letadélka, dva nadšenci promazávali starý parní válec a několik inženýrů se vytrvale pokoušelo zprovoznit jakési placaté auto na solární články... ...a jinak skoro prázdno, téměř žádný zájem veřejnosti, a štáb z ČT se pokoušel natočit reportáž, jako že se něco děje... ;)))

pes: díky vám všem za všechny komentáře...!

Slávek =:o)))

Tome B/W, speciální díky...! ...to jsi mne velmi poděsil...! ...a tak se ji teda pokusím vyrobit trochu větší...
;)



moc pekny,
prima situace i hezky zabrany pane
prijemny a bavim se :)


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.9
Comments, page 3449/4284

Page
3449