<all comments> ]


přehlídka typů to je, ale chybí tam kočička...jest to bardzo ładny pies ponorkowy, tzv. Dog U-boot
pobavilofajn docu, otoceni za pritomnou minulosti.
(neni to zmenseni nejak jety? trochu me to taha za oci.)Fotky pořízené pomocí extrémně širokoúhlého objektivu jsem si nikdy neoblíbil, ale nemám v úmyslu zde příliš brblat, protože toto exotické foto je (i přes výhradu k příliš efektní deformaci obrazu) zajímavým skupinovým portrétem. Těším se na další fotky nejen z cest, obzvlášť pokud budou pořízeny objektivem s přirozenějším charakterem zobrazení...Tato kouzelná portrétní fotografie šelmy psovité v jejím přirozeném prostředí mne příjemně potěšila. Těším se na další...tenhle pes vidim snad každej den, stav se ve Sladkovskym na pivo!to jsme výletem do Norska jeli tohle léto, 7000 km v autě, nějaký kilometr na kopci a na výletech. Ten velkej kousek ledu je Svartisen, ale tam jsme to nestihli přes noc až k němu na dotek. Ten modrej z blízka je jazyk Bondhusdalenu (park Folgefona).
A mám k výletu celou mapku s popiskama, dobrý místa na spaní v lese a kempy, kdyby někdo chtěl. Bylo docela obtížný tam nevyfotit nic pěknýho. :)skvely! mam radost.

(23 down, 1 to go.)pěkné, no a kde to teda je? by mě to zajímalo, líbí se mi tam ... :-)Dik, chlapi! :)
Neco z Valpolicelly uz jsem pil a mam na to dobry vzpominky. Urcite zkusim. ;)na redeni muzu smele doporucit ca'rugate valpolicella ripasso 2011, prodava to nejakej markuzzi na kozim placku. taky montej. budes zit!ta prvni je dost lord of the rigns, pekny vsechno ale


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 3/4317

Page