<all comments> ]


chapu te myslim presne, petre (a ty zjevne chapes me). jen si rikam, kolik z ty probirany/vnimany krize fotky je zpusobeno tim, ze stary pardalove to takhle vzdavaji. plus teda http://www.fstop.cz/e/jira/comments/to-horky/140923-1513/.Ano, kompotpozice je poněkud krkozlomná, ale přesto jede o hodně zajímavé „krajinářské zátiší“. Potkává se zde něco důvěrně známého s čímsi exotickým. Jako kdyby orientální cirkus rozbil stan na náhorní planině v pražské Šárce...zajimavy, u dalnice vedle mi to taha za hlavu smerem nahoru, tady zas dolu... :)
ale moc rad jsem zase videl, diky! ja sem spokojenej.videl jsem na fb (?) a dobry, tady je to trochu skoda slotu. na druhou stranu, asi by mi zrovna nevadilo, kdybys tu sek tech poslednich 12 jen ty.rozumím, má to hlavu a patu. :-) a fotku jsem rád viděl.jinak tahle konkretni fotka je hlavne vtipna, takze mi k radosti staci i pres ten vizualni mrdnik.no jo, ale proc nevyfotit "slusne" i takovou fotku, kterou ukazuju se zamerem, kterej pises? nehonit autorskou fotku, nehonit za kazdou cenu "umco", ale kus remesla muze bejt videt i v snapshotu z telefonu. imo.Ono jich je Martino v "protismeru" vic. :) Pouzivaji to jako dve obousmerne silnice, asi...

Dobre napsany, Petre. A dobre ukazany. Diky.jeden je v protisměru!

dík za Tvý dlouhodobý zprostředkovávání cizích bydel.Tomáši, já tvoje výtky úplně chápu.

Když jsem kdysi bydlel Londýně a flešoval křoviny nebo v Berlíně a honil "nic", takovouhle fotku bych sem nikdy, ani za boha, nedal. A kdyby to udělal někdo jinej, tak bych ho nemilosrdně sundal.

Moje autorské ambice a iluze o sobě ale od těch let výrazně klesly. Mojí snahou teď není autorská fotka, ale spíš to, co je na ní. Čína na mě zapůsobila určitým pocitem. Ten pocit se snažím zprostředkovat pomocí fotek, které by mohl vyfotografovat každý, kdo má aspoň trochu cit. Přemýšlím spíš o tom, co z té země ukázat než jestli jsou to dobré fotky.zrejme libivy, nicmene fotka blba.

(11 down, 13 to go.)Asi máš pravdu. Je to o něčem jiném, ty dva přístupy. Na druhou stranu, neznáš mého syna. Je absolutně zaujatý aktuální vteřinou života. Nikdy ho moc nezajímá se vracet k něčemu zpět. Tzn. když si něco fotí, tak ti řekne, co si chce vyfotit, vyfotí si to, koukne se na to, udělá mu to radost, že si vyfotil, co chtěl, a jde od toho. Zpětnou zprávu o tom, kterou fotku tam nechce, považuju za úspěch, protože zpravidla takové dotazy zamázne odpovědí, líbí se mi všechny, nelíbí se žádná. Protože zrovna žije něčím jiným, důležitějším... :-) Jeho svět funguje dost jinak než náš. :-)


fstop-3.5.7.7/eloise-2.3.20
Comments, page 3/4354

Page