<all comments> ]


to jsme výletem do Norska jeli tohle léto, 7000 km v autě, nějaký kilometr na kopci a na výletech. Ten velkej kousek ledu je Svartisen, ale tam jsme to nestihli přes noc až k němu na dotek. Ten modrej z blízka je jazyk Bondhusdalenu (park Folgefona).
A mám k výletu celou mapku s popiskama, dobrý místa na spaní v lese a kempy, kdyby někdo chtěl. Bylo docela obtížný tam nevyfotit nic pěknýho. :)skvely! mam radost.

(23 down, 1 to go.)pěkné, no a kde to teda je? by mě to zajímalo, líbí se mi tam ... :-)Dik, chlapi! :)
Neco z Valpolicelly uz jsem pil a mam na to dobry vzpominky. Urcite zkusim. ;)na redeni muzu smele doporucit ca'rugate valpolicella ripasso 2011, prodava to nejakej markuzzi na kozim placku. taky montej. budes zit!ta prvni je dost lord of the rigns, pekny vsechno aleHele kýčaři, ještě že tě máme, jinak by to tu snad bylo jenom samé umění!Na fotografie hezké krajiny vždy rád pocivím... :)"... a lítat můžu!"
Paráda! :)Přesně tak, Jardo. :D
Jenže si mě v tý velikánský žlutý bedně stejně odvezli. A znovu točili a koukali ultrazvukem a zase točili a pak mi řekli, že si mě tam nechaj. Odvezli mě na pokoj, nalepili na mě placky monitoru (z toho okamžiku foto) a bylo. A pak každý čtyři hodiny točili a koukali a píchali do mě, že sem si po dvou dnech říkal, že bych jako už zas šel. Ale skoro v tom samým okamžiku přišla doktorka, že se jí jako něco tento a že prej na katetrizaci. Kdy? já na to. No hned. Nejvíc si pamatuju svist obalu a vytažení toho drátu z futrálu, u pátýho jsem přestal počítat. Ale asi je tam nervali najednou. :) Divnej pocit vědět, kde ty dráty jsou.
No jak už jsem řek, sem doma a lítat můžu! Takže pohoda, opráším kolo a začnu s tím chlastem... ;)


fstop-3.6.5/eloise-2.4.12
Comments, page 3/4359

Page