<all comments> ]


Halucinogenní varianta Jedové chýše?mně se to líbí i nelíbí zároveň (irituje mě barevná tonalita).
ale je to fascinující obraz.
jakýsi - zřejmě dokonalý - mix (haiku + dada x surrealismu), to vše odmocněno mobilem... gud.

já mám tuhle tvoji čínskou, "šedivou sérii" rád a mrzí mě, že nikdy nepůjde kvalitně vytisknout.kto mi vysvetlí Szépeho klasifikaci? Mňa baví táto farebná kompozícia... a naozaj nič nefajčím.asi som vadný, skvelá kompozícia a nájdený obrazPetr to dávkuje tak, abychom se měli stále na co těšit. Až vystaví padesátou fotku z Dálného východu, budeme se těšit na jedenapadesátou.

Ale fakt. Myslím si, že by bylo chybou to všechno nasypat naráz do jedné série. Bylo by škoda připravit se o překvapení, o kouzlo těšení se, jaká fotka bude příště...

Zevlujeme sice v době, kdy všechno musí být hned, ale mně je bližší rozvážné zahýkání, že všechno má svůj čas...chapu te myslim presne, petre (a ty zjevne chapes me). jen si rikam, kolik z ty probirany/vnimany krize fotky je zpusobeno tim, ze stary pardalove to takhle vzdavaji. plus teda http://www.fstop.cz/e/jira/comments/to-horky/140923-1513/.Ano, kompotpozice je poněkud krkozlomná, ale přesto jede o hodně zajímavé „krajinářské zátiší“. Potkává se zde něco důvěrně známého s čímsi exotickým. Jako kdyby orientální cirkus rozbil stan na náhorní planině v pražské Šárce...zajimavy, u dalnice vedle mi to taha za hlavu smerem nahoru, tady zas dolu... :)
ale moc rad jsem zase videl, diky! ja sem spokojenej.videl jsem na fb (?) a dobry, tady je to trochu skoda slotu. na druhou stranu, asi by mi zrovna nevadilo, kdybys tu sek tech poslednich 12 jen ty.rozumím, má to hlavu a patu. :-) a fotku jsem rád viděl.jinak tahle konkretni fotka je hlavne vtipna, takze mi k radosti staci i pres ten vizualni mrdnik.


fstop-3.5.7.8/eloise-2.3.23
Comments, page 3/4355

Page