<all comments> ]


fajn docu, otoceni za pritomnou minulosti.
(neni to zmenseni nejak jety? trochu me to taha za oci.)Fotky pořízené pomocí extrémně širokoúhlého objektivu jsem si nikdy neoblíbil, ale nemám v úmyslu zde příliš brblat, protože toto exotické foto je (i přes výhradu k příliš efektní deformaci obrazu) zajímavým skupinovým portrétem. Těším se na další fotky nejen z cest, obzvlášť pokud budou pořízeny objektivem s přirozenějším charakterem zobrazení...Tato kouzelná portrétní fotografie šelmy psovité v jejím přirozeném prostředí mne příjemně potěšila. Těším se na další...tenhle pes vidim snad každej den, stav se ve Sladkovskym na pivo!to jsme výletem do Norska jeli tohle léto, 7000 km v autě, nějaký kilometr na kopci a na výletech. Ten velkej kousek ledu je Svartisen, ale tam jsme to nestihli přes noc až k němu na dotek. Ten modrej z blízka je jazyk Bondhusdalenu (park Folgefona).
A mám k výletu celou mapku s popiskama, dobrý místa na spaní v lese a kempy, kdyby někdo chtěl. Bylo docela obtížný tam nevyfotit nic pěknýho. :)skvely! mam radost.

(23 down, 1 to go.)pěkné, no a kde to teda je? by mě to zajímalo, líbí se mi tam ... :-)Dik, chlapi! :)
Neco z Valpolicelly uz jsem pil a mam na to dobry vzpominky. Urcite zkusim. ;)na redeni muzu smele doporucit ca'rugate valpolicella ripasso 2011, prodava to nejakej markuzzi na kozim placku. taky montej. budes zit!ta prvni je dost lord of the rigns, pekny vsechno aleHele kýčaři, ještě že tě máme, jinak by to tu snad bylo jenom samé umění!Na fotografie hezké krajiny vždy rád pocivím... :)


fstop-3.6.7/eloise-2.4.13
Comments, page 3/4345

Page