<all comments> ]


ráda jsem viděla, však je to uděláno pěkně civilně a koukatelně. :)tak hlavně aby to byl dobrej ročník. svůj k svému. :)OR: Slovo „lepší“ (nebo „horší“) bych zde nepoužil. Jako vhodnější se mi jeví použít výraz „efektnější“ nebo „atraktivnější“.

Jak jsem se již zmínil dříve, preferoval bych fotky pořízené pomocí přirozeněji zobrazujícího objektivu, ale pokud budeš raději vystavovat snímky ze superširokáče, nepohrdnu ani jimi. Je mi jasné, že máš (a budeš mít) nejen z cest kupu skvělých fotek, a tak nedělej skrblíka a vystavuj zde směle a velkoryse další, další a další. Určitě tím uděláš radost nejen mně...frano/tomasz - lajk :) jak von to tam drel, po tech odpolednech. skoro sem si koupil tu bibli, ale je to temny jak zivoty padlych.naklani hlavu stejne jako biblicky postavy na jeho grafikach :))iba skutočne mŕtvi ľudia si zaslúžia obdivno ja to sem flaknul taky trochu symbolicky.
kazdej chlap je z rymicky vedle a ja se pomalu loucil.
tak doufam, ze si z toho tomas vezme ponauceni. :)
sem zpatky a ted bych tak rad videl i fstop.
kua!a že něco neřekneš. Takový zážitky a ty se chlubíš div né na poslední chvíli. :) Jsem rád, že jsi ok.LV: Kupodivu mám i verzi na 35 mm, ale tahle je prostě lepší (21 mm).
MD: Je to možné, včera jsme se přesouval na jiný počítač a možná měl špatně nastavenou interpolaci, podívám se na to a ktyžtak vyměním náhled.ejoe mi smakuje.
a na tej prvej chcem byt. okamzite. vecne. ;-)Se v těch odborných výrazech nevyznám, furt ti něco točili, pak tě doktorka posílá na kastraci, ale to důležité se člověk neznalý z toho nedozví. Takže bude to holka nebo kluk?ja su spokojene. ne uchvacene, ne nadsene, ale pri nedelnim odpoledni... spokojene.jak se ti v norsku podařilo vyfotit velblouda?


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 2/4317

Page