Boardy


Upozornění: Jako anonymní návštěvník máte přístup pouze k vybraným boardům a není Vám umožněno přispívat.



  Všechny veřejné boardy

 
Odkazy na fajn fotky

Pravidla přispívání v "odkazech na fajn fotky":
1) tento board je otevřený veřejnosti - postujte pouze odkazy,
2) odkazujete-li přímo jpegy, zahrňte i jméno autora (pokud je vám neznámý, uveďte to explicitně),
3) žádné selfpromo,
4) odkazy na cykly/monografie/apod. patří do "inspiračních zdrojů," ne sem,
5) když něco zmizí, smazal jsem to/přesunul, porušili jste pravidlo 1, 2, 3 nebo 4.




[fs:160]

..náhodou ten nápad není tak špatný .. i kategorie je správně ... akorát to provedení se moc nepovedlo .. :-|


[fs:1]

no to je zas nater, ta penezenka proste lezi moc pravouhle!! :)))


[fs:149]

dodo: ja ani ty nepatrime medzi ludi, ktorych fotky dokazu rozpravat pribehy ...... ma totalne odrovnalo do muky :)))


[fs:165]

ja sa dnes bavim ... hlavne na komentoch od ludi ... http://www.photopost.cz/pp4foto.php?id=163264

napr: ta peněženka tam leží moc pravoúhle :)))


[fs:152]

Fajn, beru... ;o) A když už tam budeš, tak ještě prosím Omegy Spídmástry... Černý samo... Dííík... ;)


[fs:152]

Borisi, a ty breitlingy sou taky volný??? :)


[fs:2]

hele, o tom jsme se dohadovali preci vcera, ze udelas pinholi za par kacek s pruklepakem na zadech, opatris to rukavem, pod ktery si vlezes a budes ty zada fotit digitalem za 50kkc. :) uspokojive smiseni pinhole a drahych digitalnich modernich pohanskych technologii. ;)


[fs:100]

hans, to byla nadsazka, nemyslim to vazne .)) proto je tam taky "z tohohle pohledu" .))
boris no, o tom uz by se dalo uvazovat ,)


[fs:159]

Tomas, aky komlex ? ked ostru fotku fotim fotakom, ked chcem superostru fotim na digi, ked chcem Vlada, este to digi prezeniem cez PS......no a ked chcem nieco ine beriem do ruky pinholku alebo LOMO, Holgu a pod.....nech si robi co chce, ale to sa musim priznat, ze oci z toho bolia


[fs:100]

z tohohle pohledu maj pinhoulisti asi tezkej komplex :)))


[fs:2]

jiz bych ten exkrement po dece neroztiral. :)


[fs:2]

no ja mam problem s tim, ze mu ten fotak mainko zavidim (nebo spis ty prachy, co do toho moh vrazit), takze kdyz potom vidim, ze to takhle doprasi, tak mam pocit, ze je asi nasleplej (tim myslim, ze jako muze mit treba zamlzenej monitor nebo neco) -- nedokazu se rozhodnout, jestli je pravdepodobnejsi, ze to tak preostril schvalne nebo ze si toho nevsimnul. ale at je to jakkoliv, neni to dobre.



fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.9
Odkazy na faj... (board), strana 238/249

Str.
238