<
Filter in effect:

(anyone) 
[fs:329]
Martin Holík [fs:329]je to takový příjemný na koukáníMartine, není třeba prosit, je třeba začít. Ke kompozici a soudnosti už zde máš nastraženy iniciační poznámky, teď je odpověď na tobě.

pes: to není psina!:)) pojďme si psát o soudnosti a kompozici, prosím!Je fakt, že v předešlém vstupu zde jsem byl příliš smířlivý a předstíral, že pro samou legraci zde nevnímám kompozici.

Ale sranda už skončila. Toto, jako téměř vše v současném workshopu, je k vyhození do odpadkového koše.

Fascinuje mne nakažlivost ztráty soudnosti většiny zdejších vystavovatelů.more like spickova ukazka naprosty kompozicni slepoty.vidím skorokoně
humr bez
klepeta

v_současné_fotografii_ asi gud, mně však nestačí = 60%Asi je jasny, ze to je spickova ukazka moderního fotozurnalismu. Super, nic vic k tomu nejde napsat.ale jo, i kdyz ta hlava je videt dost. vyslo to tak na fifty persent, rekl bych.Je v tom humor?
Je.
A když je v tom humor, nemohu být nespokojen.nefunguje. blbe zabrany, blbe orizly.

(4 down, 20 to go.)poslední. bez stromku. na chvíli. ;)Po tvých předchozích příspěvcích z toho mám pocit, jako že jsi se sem po prvních pokusech bez očekávaného ohlasu pokusil vysypat nějaký "art", začalo to slunkem mezi stromama a teď tenhle "koncept". Rád bych se mýlil, ale přijde mi to tak.To bych teda neřekl, že je to trapné. Je zde hezký moment překvapení. Je to vtipné. Ale asi by to chtělo nějak dotáhnout. Předělat. Přefotit. Zpikantnit kompozice. Nalézt další stromy vhodné do série. Aby ty fotky byly zajímavé i jednotlivě. Já vím, lehko se radí, těžko se fotí.


fstop-3.6.7/eloise-2.4.15
Comments, page 1/4

<
Page